Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes megváltozni egy ilyen...

Képes megváltozni egy ilyen típusú férfi valaha?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszú lesz....

Van egy munkatársam (nem közvetlen), hihetetlenül népszerű, nagyon jó pozícióban van, jól keres, jóképű, intelligens, humoros. Ezen pozitív tulajdonságai miatt gyakorlatilag mindenki keresi a társaságát, a legtöbb dolgozó jóban szeretne lenni vele, körbe rajongja mindenki, még a főnöke is.... Mindig is tudtam, hogy falja a nőket, nem igazán akart soha tartós kapcsolatot, ez így nagyon kényelmes volt neki. Csak folyosói pletyka, de mindenki tudja, hogy mely kolleginák akadtak a cégnél a hálójába.


Itt jövök én a képbe! Én is jóban voltam vele, de én nem vagyok az a nagyon haverkodós, jópofizós típus, ha kapcsolatba is kerültünk, az általában szakmai volt. Azonban fél éve változtak egy kicsit a dolgok, mert el kezdtem érezni, hogy közeledik. Én ezt nem akartam komolyan venni, mert egyszer elég részletesen kifejtette, hogy ő nem az a családcentrikus férfi, még 30 évesen nem akar gyereket, se feleséget. Sok barátja van az ország különböző pontjain, neki a társaság, az utazás sokkal fontosabb.

Ez a felfogás tőlem teljesen távol áll, mert én családban gondolkodom, 27 éves nő vagyok, 3 év múlva családot szeretnék. Egyszer viccesen megjegyezte, hogy ő soha nem fog nősülni, de ha egyszer mégis meghülyül, akkor csakis én lehetek az a nő, akit elvesz.

Nem tudom mi volt már az a pont, amikor megváltozott a kapcsolatunk, de elindult és nagyon belebonyolodtunk, olyannyira, hogy le is feküdtem vele. Még a gondolat ellen is tiltakoztam, de azután, hogy megtörtént, mégsem bántam, mert jó volt nagyon. Nem igazán tudtam, hogy mit akar, ezért nem is kerestem, ő hívott el randizni.

Egyszerűen minden egyes perc hihetetlenül jó volt vele, a szex is fergeteges, annyira meg tud nevettetni, hogy potyognak a könnyeim.

Sajnos az ő teljesen más életvitele nem összeegyeztethető az én felfogásommal, mert nekem furcsa, hogy ő hétköznap is barátokkal, munkatársakkal lóg, és a hétvégék is ugyanígy telnek. Mindene megvan már (autó, lakás), de úgy érzem nem néz a jövőbe, csak a jelen számít.

Nagyon fáj ez nekem, de látom, hogy nem én vagyok az a nő, aki elfogadó társa lehet neki, és nem ő az a férfi, aki nekem megadja majd a családi békét és nyugalmat.


2 hete megmondtam neki, hogy a részemről ez ennyi volt, nem szeretném folytatni ezt a kapcsolatot, ha ez egyáltalán az volt, mert senki nem tudott kettőnkről.

Neki ez nem tetszik annyira, próbál győzködni, most már azt mondja, hogy egyszer majd szeretne családot..... Ami szerintem durva, hogy állítása szerint ez volt eddig a legnormálisabb kapcsolata, ami velem volt.... Pedig a miénk nem egy hivatalos, rendes, bemutatlak a barátaimnak, szüleimnek, kézen fogva járunk kapcsolat volt, és neki ez már jónak számít...

Sajnos én nem hiszem el neki,hogy annyira változni tudna vagy lehet belőle valami?

Köszönöm szépen, hogy végigolvastátok!



2014. nov. 4. 20:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem, soha.
2014. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Menő macsógyerek még meg akar húzni néhányszor mire rádun .Ezért telibeszéli a fejed ,azzal amit hallani akarsz. Ha akarsz még néhány élvezetes menetet, akkor hagyod magad, ha tartós kapcsolatra férjre családra vágysz ,felejtsd el. Ennyi a történet.
2014. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Ha hinni akarsz a tündérmeséknek....
2014. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%

Rövid távon igen.

Hosszú távon az ilyen férfiaknál mindig előkerülnek az újabb nők, bulizó életvitel. Rendkívül ritka és nyomos oka szokott lenni annak, hogy az ilyenek végérvényesen megváltozzanak.

2014. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Megváltozhat, ha megtalálja azt a nőt, akiért megváltozna, bár nekem akkor sem kéne azok után, hogy mindenkivel lefeküdt, akit csak meglátott, még ha ez "előttem" is volt. Illetve nekem fontos lenne, hogy valamit csináljunk együtt is, de bennetek azok alapján, amit leírtál, nem sok közös van. Ezt csak te tudod eldönteni, ha úgy gondolod, hogy esetleg egy pár hónapig/1 évig megpróbálnád vele, nem veszítenél semmit, akkor vágj bele, aztán majd meglátjátok, hogy összeilletek-e vagy sem.
2014. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha annyira valtozni akarna mar megtette volna.


Sajnalom. Nem hiszem, hogy jo ferj lenne...

2014. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Eleinte én sem hittem, hogy bennünk sok közös van, mert én mindig azt gondoltam, hogy akik hasonló mentalitásúak, azok értik meg igazán egymást, de nála az megdőlt.

Én alapjáraton elég komoly vagyok, de mellette sokat lazultam, meg nem érzem azt, hogy tartanom kellene magam.


Érdekes mód azzal nincsenek kételyeim, hogy mondjuk hűséges lenne mellettem, mert el mondta a nézeteit a megcsalásról. Szerinte a nők legtöbbször érzelmi alapon mennek félre, a férfik leginkább szexuális indíttatásból. Idézném: "amikor egy férfi dugni akar, akkor azt nagyon is agyból akarja, aminek lehet és kell is nemet mondani, de egy elborult, szerelmes női szív nem mérlegel".

2014. nov. 4. 20:41
 8/23 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is ez a gondom, hogy 30 évesen még nem érzi azt, hogy meg kellene állapodni.

Mondtam neki, hogy ez most biztos nagyon buli, de 15 év múlva, amikor azok a nagyon jó cimborák már sehol sem lesznek, ő meg ott lesz egyedül, az már nem lesz olyan nagy buli.

2014. nov. 4. 20:43
 9/23 anonim ***** válasza:
szerintem simán, ha rájön, hogy összeilletek. de különben is, 30 éves korodig még van idő kibulizni kicsit magad ;)
2014. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, marha jó képű, sármos, stb, csak hát elég rendesen falta a nőket, na és most 1 éve állandó barátnője van :) Állítólag komoly a dolog :) Volt egy másik ismerősöm is, ő már családot alapított, 1 éves a kislány. Ez a férfi is váltogatta a barátnőit mint más a bugyiját :) Sőt 3. ismerősöm is van, na de ha jobban belegondolok mind ilyen életet élt :D
2014. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!