Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki adna tanácsot? 25 éves...

Valaki adna tanácsot? 25 éves lettem

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy 25 éves lettem.

Kiskoromban is rettegtem, hogy ha elérem a 25-öt, akkor onnantól már egyre idősebbnek érzem magam. 24-ig fiatalnak éreztem, mert közelebb volt a 20-hoz, de mostmár érzem, hogy innentől közelít a 30, és valami megváltozott.

Rettegek, attól, hogy megöregszem,hogy ráncos leszek. Sok helyen olvastam hogy kb 25 éves korig van elég kollagén és feszesség a bőrben, utána romlani kezd a helyzet.

Nem tudom ezt az egészet feldolgozni :(

Próbálom magamba táplálni azt a gondolatot hogy igenis fiatal vagyok, ugyanaz vagyok aki 20-25 között is voltam, de nem megy...

L


2017. dec. 13. 21:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én jövő tavasszal leszek 30 és kb egy pár hónapja kezdett eluralkodni rajtam ez a dolog. Igazság szerint ez ellen nem tudsz mit tenni, próbáld elfoglalni magad valamivel, hogy ne gondolj erre. Én leginkább azon aggódom, hogy nem hagyok magam után semmit. Épp ezért nekiálltam kigyúrni a zenei karrierem, remélem nemsokára tudok publikálni néhány szösszenetet. :)
2017. dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tanács: élvezd az életed!
2017. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én februárban leszek 25 de igazából nem izgat, tenni nem tudok ellene szóval kár rajt feszengeni, javaslom neked is ezt, amin nem tudsz változtatni azon ne idegeskedj.
2017. dec. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nyugi, az azért nem úgy megy, hogy egyik napról a másikra megöregedsz :)

32 éves vagyok, nemrég volt találkozónk az egyetemi évfolyamtársakkal, és totál megdöbbentem, hogy a legtöbben semmit nem változtak ez elmúlt 10 éveben (jó, persze látom őket időnként facebookon, de élőben azért mégiscsak más). Az arcuk, a gesztusaik, de még az öltözködésük is hasonló, mint volt. ha beültünk volna egy egyetemi előadásra, senkinek nem mondta volna meg, hogy hány évesek vagyunk. lehet, hogy a mi generációnk már máshogy öregszik, kitolódtak a határok, vagy nem tudom.

2017. dec. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jav. *senki
2017. dec. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 FalledAngel ***** válasza:

Teljesen felesleges azon görcsölnöd, hogy mindjárt 30 leszel és akkor hogy fog változni az életed. Fiatal nő vagy, aki előtt még bőven ott az élet. Kint várnak a lehetőségek, a rágörcsölés helyett inkább állj neki megvalósítani az álmaid és élvezd az életet. Az ember az idő haladtával megöregszik, ami normális, ugyan úgy, mint szemed szinét sem tudod megváltoztatni. :)

Az önelfogadás teljesen felszabadít testileg és lelkileg ebből a görcsös állapotból. Élvezd a pozitív élményeket a szeretteiddel, a pároddal, jóbarátaiddal. Légy szabad és szárnyalj inkább! :)

2017. dec. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát.. köszönöm a válaszokat! :(
2017. dec. 14. 19:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez még az A oldal. De innentől jön a saját felelősség megnövekedése és az önállósodás rögös, nehéz útja.


Ha krízist élsz meg, nyugodtan fordulja pszichológushoz, nekem segített. Segített az önismeretben, az elfogadásban, az új korszak teljes megélésében.


Ha rendszeresen sportolsz és heti szinten töltesz időt a munkán kívül is társaságban, olvasol és kulturálódsz, tanulsz új dolgokat, amik érdekelnek, keresel hobbit, ami éltet, akkor lassabban fog az elméd és a tested öregedni. Nem kell majd izgulnod attól, hogy ráncos leszel, vagy szenilis.

2017. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A saját felelősség és önállósodás már 22 éves korom óta tart, azóta külön élek szüleimtől a párommal, magunkat tartjuk el. :)
2017. dec. 15. 13:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor az önállósodás útján jól jársz. Párod is van, aki szeret, aki többre tart annál, hogy egy szépséges bábu legyél - jól értem?
2017. dec. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!