Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék kérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni, borzasztóan féltékeny lettem egy rövid ideje a férjemre! Van valami jó tanács ennek leküzdésére?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon ez uralja a napjainkat,de csak a munkahelyünkön mert hogy 0-24-ig együtt vagyunk mert egy helyen dolgozunk!ott az egyik kolleginára lettem az,ö régebb óta ott dolgozik évek óta de csak mostanság tört ez ki belölem,igazi okot talán nem is tudok,de olykor az veszem észre hogy flörtölnek!

Persze ez már több vitának helyt adott sajnos!

Nagyon szeretnék ezen változtatni mert nem akarom elvesziteni a férjemet és azzal együtt az egész felépitett életünket a gyermekeinkkel!

Úgy érzem vannak önértékelési problémáim de ezek mondhatni mindig voltak de ezek is erösödtek miután a harmadik gyermekem szülése óta nem igazán vagyok egy top modell.

Mi okozhatja az emberben ezt?

Köszönöm a válaszokat!



2015. szept. 17. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az okozza benned ezt, hogy nem vagy megelégedve magaddal. Ha nem tetszik, amit a tükörben látsz, akkor változtass! Kezdj el diétázni, sportolni, ne hagyd el magadat, akkor a férjed ki fog ábrándulni belőled. Egy ártatlan flörtből még nincsen semmi, de jobb szemmel tartani őket!
2015. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2015. szept. 17. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy tessék? Azon kaptad őket, hogy flörtölnek? O.o Mert akkor egyáltalán nem alaptalan a féltékenységed.

Hogy flörtöltek? Hogy zajlott le ez az egész? Mert az sem mindegy, hogy szavakkal, tettekkel...stb.

2015. szept. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy egy koedukált munkahelyen vannak teljesen ártalmatlan flörtök, ami kicsit feldobja a hangulatot, lehet jókat nevetni, de nincs mögötte semmi és nem is lesz.

Az a probléma, hogy egy helyen dolgoztok.

2015. szept. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom kinek mi a flört,szerintem ez az,de sokszor azon töprengek hogy csak beképzelem!

Példának annyi,hogy a férjem mindig vagy sokszor mondta hogy ö mennyire utálja öt,soha nem beszélne vele...stb..mint mondtam egy helyen dolgozunk,de szó szerint egymás mellett,engem egy nap át tettek máshová,a csajszi állt az én helyemre,valamiért mentem és azt láttam hogy tök jó elnevetgélnek valamin.Számomra furcsa az hogyha valakiröl azt mondjuk hogy utáljuk hogy tudunk vele nevetgélni,sajnos nekem a gyengém a hazugság ha kegyes ha nem!

Illetve még annyi hogy a jelenlétemben nem beszélnek ez fix,de többször észrevettem hogy "szemeznek",és ez is biztos mert akkor abban a helyzetben csak egymásra tudnak nézni mert senki nics körülöttük.Lehet hogy nagyon hülyén élem meg a dolgokat és kérem aki tud valami okosat irjon,mert lehet hogy mindezt csak beképzelem,én a férjemnek adtam a szivemet,de az tény és valo hogy a legnagyobb kislányom (ö nem közös gyermek) édesapjában hatalmasat csalodtam,félrelépett és ezt sokáig nemtudtam feldolgozni,lehet hogy ez jön elö belölem?Szeretnék ezzel megküzdeni de elötte jo lenne tudni hogy ezek nem csak az én kreácioim?

2015. szept. 18. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Bárhogy is van. Kreáció vagy sem. Semmiképpen se rendezz jelenetet, kérd számot tőle, hogy miről beszélgettek mert ettől sok férfi úgy érzi, hogy megfojtják és menekül. Együtt éltek, vannak gyerekeitek, nyilván nem véletlenül választott téged. A régi csalódás sajnos sokszor maradandó hegeket okoz, ezért valószínű, hogy alaptalanul vádolod őt. ( Persze azért figyeld, hogy mi folyik körülötted :) )

Egyébként csinos a kolléganő? Van férje, gyereke?

2015. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát kinek mi a csinos,konkrétan teljes ellentettem.szőke haj kék szem sovány ,én barna haju és szemü kissé sulyfelesleges!

A munkahelyünkön nyilt titok hogy több férfival volt már,van családja de nyiltan csalja a férjét,igaz nem nős férfiakkal volt azt hiszem!

2015. szept. 19. 07:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Az szép... Akkor az is nyílt titok, hogy r!banc. Csalja a férjét, a munkahelyén több férfival is volt... Ez nem túl előnyös helyzet neked. Esetleg a főnököddel vagy olyan viszonyban, hogy négyszemközt elmond ezt neki és eltegye őket egymás mellől? ( Hacsak nem a főnökkel is lefeküdt ) Mert ha ezt tudja a főnök akkor valószínű, hogy nem csak a férjed mellől teszi el, hanem kiadja az útját is, mivel gondolom több feleség, anyuka félti ott a férjét tőle.

Amit tanácsolni tudok még neked, hogy kicsit visszanyerd az önbizalmad: fogyózz, menj fodrászhoz, esetleg újíts be valami színt. Barnából szép vöröseket lehet csinálni, de ha nem utálod a szőkét ezek után akkor azt is kipróbálhatod, mert fiatalítja az arcot :)


Egyébként a férjed otthon/hálószobában nem viselkedik máshogy?

2015. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem hogy miért nem elönyös ez nekem,miért van az hogy a férfiak nem megállapodni akarnak hanem pont az imponál nekik ha egy r!banc legyeskedik körülöttük!(ezt átlagban irom)

Én elmondtam a férjemnek hogy ha kiderül/ne bármiféle ilyesmi dolog nem nyelem be,az is igaz hogy életem romokban lenne,de ilyet nemtudok megbocsájtani.

Beszélgetés képpen illetve tanácsolták is hogy beszéljünk erröl elmondtam neki az aggályimat,ö teljes megértésben van,és azt mondja hogy soha nem adna fel minket egy futó kalandért,mellesleg rengetegszer mondja hogy szeret soha senkit nem szeretett igy.A nemi életünk változo azt hiszem,nem mondanám rossznak,de sokszor van az hogy fáradtak vagyunk,fizikai munkát végzünk szinte mindennap 10 orába,utána a gyerekek stb..estére van olyan hogy bezuhanunk az ágyba.Azt hiszem hogy meg kell biznom a férjemben annyira hogy nem tenne velem ilyet,elmondása szerint ö nagyon elitéli az ilyet,példának okáért mert ö is igy nött fel,és sokszor mondja az édesapját,hogy mennyire megveti ez miatt mert elhagyta öket.

A változás részéröl annyi hogy én nem igen szeretnék olyan lenne ami nem én vagyok,ha más kell neki ha vörösre festem a hajam akkor is le fog lépni,elég erös karakterü ember vagyok aki nehezen változtat,mellesleg én rengeteget változtam ÉRTE!!!mert hogy nem életem épp szüzies életet,és ezt nyiltan(bár névtelenül)de vállalom!

Köszönöm a válaszokat,remélem jol alakul az életem/életünk,és nagyon reménykedem hogy a férjem valoban nem adna fel egy futo kapcsolatért egy 10 éves házaságot,és a gyönyörü gyermekeit!

2015. szept. 19. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!