Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kivántam sose a...

Miért nem kivántam sose a rossz dolgokat?

Figyelt kérdés
Nálam érdekesen kezdődött a serdülőkor. Soha nem kivántam sem cigit, sem piát. Soha nem jött, hogy menjek el egy buliba esténként. Szerintetek ezt miért van? Miért van az, hogy túl ''normális vagyok''? Érdekes módon sem az agyam, sem a szervezetem nem kivánja ezeket a dolgokat.

2017. dec. 15. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért mások sem testi szükségletként élték meg ezeket a dolgokat, nem ebből adódik hogy valaki ilyesmit "kíván". Egyszerűen kíváncsiságról van szó, új dolgokat megtapasztalni, illetve benne van a dologban egyfajta lázadás is a szabályok, a rendszer ellen. A bulizás, a közös "züllés" a kocsmák mélyén pedig lehetőség az ismerkedésre, a kapcsolatok elmélyítésére, mégha banálisan is hangzik, de ez így van, a fiatalok számára ez szocializációs lehetőség, sok embert ismerek aki tizenévesen elég komoly kapcsolati tőkét rakott össze ezáltal. Nyilván mindig lesz, aki túlzásba viszi, vagy nem tudja hol a határ, esetleg alkohol-cigi-drogfüggő lesz közben, Ezeknél az embereknél valamiért elveszik a kontroll.


Ezer plusz egy oka lehet, hogy te miért nem vagy érdekelt ilyenekben. Talán más szórakozási formákat preferálsz, ilyen is van. Vagy csak zárkózottabb típus vagy, talán nem is olyan a társaságod, baráti köröd, hogy ilyen közeg bevonzott volna titeket. Nincs ezzel semmi baj

2017. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általad megítélt jó dolgokat kívántál? Vannak komoly érdeklődési köreid?
2017. dec. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, szeretek segiteni másokon, szeretek sétálni, élvezni a természetet.
2017. dec. 15. 10:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem is baj, hogy nem kívánja. Szerintem te tök normális vagy. Én elmentem ugyan a diszkóba, de az nem egy jó hely, úgyhogy nem veszítettél semmit. A dohányzás betegséget okoz és zavar másokat. Inkább tanulj, sportolj, dolgozz. Ez a normális.
2017. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy átlagos viselkedés az, ha az ember nem lázad tiniként. Ezért szerintem is a normálison túl, a jó irányba mutató ez a tulajdonság.
2017. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem kívánom. Ünnepekkor néha iszok egy kis csokilikőrt, a cigit viszont sosem próbáltam ki és nem is fogom. Egész életemben egy buliban voltam, szerintem ez nem igazán fog megváltozni.


L/19

2017. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, hogy a bulinak mi köze a cigihez, vagy a piához... nyílván van termék kapcsolat, de miért kellene ragaszkodni hozzá... 3-4év múlva meg majd jössz a nem találok pasit/csajt kérdésekkel, mert nem csináltál semmit kamaszként és felnőttként már fogalmad nem lesz merre indulj.
2017. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert rosszak..főleg a jóknak
2017. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!