Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi embernek,...

Miért van ennyi embernek, legtöbbször ok nélkül rossz kedve?

Figyelt kérdés
Ezt soha az életben nem fogom megérteni.Sok emberrel szoktam beszélgetni, de minden nap egy részének rossz kedve van, kevésszer van rá bármi okuk. Ezt náluk/nálatok mi okozza? Én ha csak úgy vagyok, nem lesz egyik pillanatról a másikra rossz kedvem, de ez nem is csak hogy zavaró, szerintem az életet élvezni kéne, és egész biztosan nem keseregni feleslegesen. Hosszúra sikeredett, de ezt ki kellett írnom magamból. Mi a véleményetek erről?
2017. dec. 9. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van rá oka, max nem akar róla beszélni vagy maga sem tudja megfejteni az okát, de van! Én is bármikor van rossz kedvem elfilozom miért. És mindig megtalálom az okot. De tapsztalatom szerint az emberek ritkán veszik górcső alá a lelküket. És nem értik magukat s ez által másokat sem...
2017. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Mindig van ok ha mélyen magadba nézel :)
2017. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy ok nélkül? Nem látsz be a négy fal közé, vagy az illető fejébe.
2017. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Vagy a szèpet keresed ès látod, vagy a csúnyát. Vagy a jóban hiszel, vagy a rosszban. Vagy szeretsz vagy utálsz. Rajtad áll. Amit választasz, olyan leszel.
2017. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2: Miért kéne olyan mélyen magába néznie az embernek hogy rossz kedve legyen? Szerintem nem szabadna állandóan valami rosszat keresni a dolgokban. Egy életünk van, azt lehetőség szerint boldogan kéne leélnünk
2017. dec. 9. 22:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ne viccelj..egy ilyen világban az a csoda, hogy még vannak boldogok.


élvezni kellene az életet de élvezhetetlen nagyon sokszor


általában csak gond ül ki az arcokra..és ez látszik rossz kedvnek

2017. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
3: azért mert meg szoktam kérdezni mi a gond, de nem tudják megmondani, nem nem akarják
2017. dec. 9. 22:37
 8/12 anonim ***** válasza:

és nem az a boldog aki az annak látszik


"-boldok akik sírnak"

"-boldok akik éhezik és szomjúhozzák az igazságot"

"-boldok a kik háborúságot szenvednek az igazságért" /Bib/


egyik sem olyan happy

2017. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aki az igazságot szeretné tudni (szomjazza) az azért annyira nem nagy kín. :D
2017. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Ezt én is észrevettem, egyetértek veled. Én általában jó kedvű vagyok, még akkor is, ha fáradt vagyok, rossz az idő, dolgozni kell, stb. Minden napon történik valami jó, ami miatt már megérte felkelni. :)

Jó, néha ezt nehéz megtalálni, mindenkinek vannak rossz napjai, de akinek folyamatosan, az már szomorú.

2017. dec. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!