Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Justin Biebert még mindig...

Justin Biebert még mindig rossz embernek tartják?

Figyelt kérdés
Szerintem Justin egy igazán jo ember lett. És ezt azért mondom mert eléggé “botrányos” gyerek volt de szerintem ezt ki tudta nőni és nagyon kedves és törődő lett emellett becsüli azokat akik segítik. És gondoljatok bele hogy (igen okkal) utálták ennyien de még sem lehet könnyű ezt a sok ellenszevességet elviselni hisz ő is csak ember.

2017. dec. 9. 15:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
17%
Egy egyéniség nélküli kis divat sz*r, aki semmilyen nemű értéket nem közvetít. Akkor válik botrányhőssé, vagy fordul át "jó emberré", amikor éppen változik a széljárás. Egy jellemtelen kis nyálas sz*rgombóc, belső értékei alulról súrolják a 0-nak a határát.
2017. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
30%
Igazából nem. Ő csak egy áldozat. Egy lelki sérült kisgyerek, aki soha nem fogja tudni feldolgozni a hirtelen jött sikert.
2017. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%
19 vagyok szóval pont megéltem fiatalon a JB korszakot, amikor kis r*tyiként vált híressé, utáltam mert menő volt utálni, a zenéjét se kedveltem. Amikor idősebben cuki tinisztárból botrányos gyökér lett aki verekedni próbált klubbokban, leköpte a fanjait és illegális autóversenyekben vett részt akkor önmagamtól tartottam rossz embernek. Azóta sok év telt el, ő felnőtt és megváltozott, maga mögött hagyta a vinnyogós díszb*zit és a bűnöző tetűt, a zenéjét most sem kedvelem de magát az embert kifejezetten pozitív személynek tartom, kicsit tisztelem is.
2017. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
11%

"nagyon kedves és törődő lett emellett becsüli azokat akik segítik."

Az anyja vagy,vagy ezt honnan veszed?

2017. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%

Kedves #4 válaszoló.


Ha más szempontból nem is de anyagilag mindenféleképp elég nagy siker ha valaki az utcáról aprópénzért zenélésért eljut oda hogy dollármilliókat kaszál a koncertjeiből.

2017. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy ja, a sok hülye fangirl mind szereti megjátszani hogy annyira ismeri a kedvencét hogy még azt is tudja milyen illatút szellent az illető.
2017. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
22%
Dollármilliós koncertjei vannak, miközben emberileg olyan szintekre süllyedt, hogy az ilyen agyhalott díszp*csákon kívül a Föld lakosságának 75%-a legszívesebben szemen köpné és a légcsövébe hugyozna a tenyérbemászó, retardált, gyerekes, minden felelősséget mellőző kis sz*rházi magatartása miatt. Összességében szerintem ezt távolról sem lehet sikerként elkönyvelni. Én egy tragikus bukást látok a Bieber-életúton.
2017. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
27%

Nem nőtte ki. A legtöbb botránya felnőtt korában történt. Valszeg annyi történt, hogy a menedzsere helyrepofozta egy kicsit, mert Justin már komolyan a lecsúszott kategóriába került volna, ha továbbra is köpködi a rajongóit, autóversenyez az a nyílt utcán, meg olyanokat mond, hogy a nők a hibásak, ha megerőszakolják őket.

Vannak szar emberek, és Justin is ilyen. Nem kell a végtelenségig védeni azért, mert szereted pár számát, vagy azért mert szerinted jól néz ki.

2017. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Nem a tehetsége tette ismertté hanem mert jókor volt jó helyen és lett pár manager, marketinges stb, aki intézte a pályáját. Azonkívül meg ugyanúgy vannak balhéjai, és az se mentség rá, hogy mert gazdag.


Most jobb példa nem jutott eszembe a hírességek közül, DiCaprio, neki is van egy rakat pénze, de legtöbbször oylan tekintetben elhetett róla hallani, hogy valamilyen jó ügyben adakozott, nem pedig a folyamatos baromságairól.


Aki alapból nem okés, azt a pénz csak még nagyobb ökörré teszi.

2017. dec. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
10%
Én annak. Miért? Mert ezt a képet festi még magáról mindig. Néha eljátssza ezt a jófiú lettem rizsát, aztán újabb hír derül ki arról, hogy még mindig taplóskodik ekkor meg akkor.
2017. dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!