Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyesféle dologba belemennél?

Egy ilyesféle dologba belemennél?

Figyelt kérdés

Tehát soha nem voltam az a jófiú sajnos max gyerekkoromban és hát elég csúnya múltat hoztam össze kb 23-4 éves koromra, amit csak nagyon nehezen tartok vissza, és sokszor előtör hogy "rosszalkodjak" nem érzem magam jól tőle sőt kifejezetten utálom.


Viszont most adódott egy lehetőségem és anyagilag elég nagy szarban is vagyok.

A lényeg annyi, hogy a régi múltból maradtak haverjaim akik tovább "rosszalkodtak" és eléggé benne vannak dolgokban nem részletezném, szerintem mindenki eltudja képzelni mikről is lehet szó.


És mivel eléggé szükségem lenne most a pénzre beszéltem velük, egy olyan dologról lenne szó hogy 4 en csinálunk egy valamit A+B+C személy adja azt a dolgot D személynek amiből pénz lehet A+B+C személynek azzal, hogy a D-nek adja a haszna kétszeres.


D-nek a haszna azáltal, hogy ez megtörént a haszna 2,5-szeres.


A személy dolga: Megszerzés

B személy dolga: Megszerzés A támogatása

C személy (én) támogatás,átvétel, továbbitás D-nek.


D Személy dolga: továbbitás, eladás.


A,B,C,D személy ismeri egymást, de a tiszteséges távolságon belül. Közvetlenül csak a C+D találkozna egymással legtöbbször.


A helyzet az, hogy a dolog illegális, és nem tudom mégis hogyan sülne el...a rendőrséggel mind a 4 személy jóban, és ismeri őket.


A lényeg, hogy meglehet oldani viszont nem tudom nagyon gondolkodok bele menjek e eléggé tapasztalt vagyok a dolgokban.


Viszont nem tudom.


2017. dec. 15. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz becsületesen pénzt keresni? Elvitte a drog az agyad?
2017. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te elég tutyimutyi vagy bűnözőnek, ha egy akció előtt közvéleménykutatást kell csinálnod a gyiken. Inkább hagyd fenébe.
2017. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lőjétek túl magatokat. Ingyenélőkért nem kár, másra meg úgysem lesztek jók soha. Ez a jóban vagyunk a rendőrökkel meg elég szar duma volt.
2017. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A-B-C-D ... innen mar minositett esetrol beszelunk, hiszen bunszovetsegben kovetik el a dolgot. Lebukas eselye is 4x-esere no a sok szereplo miatt, raadasul a haszon osztodik kozottuk.


Sok-sok evet lehet ilyen dolgokert csucsulni a bortonben!

2017. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
öngyilkosságot javaslom
2017. dec. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!