Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te nem szoktad ezt érezni, és...

Te nem szoktad ezt érezni, és ilyenkor mit a helyes? :D

Figyelt kérdés

Tehát elakarsz valahova menni, de utána nincs kedved, utána megint van, és megint nincs utána megint van...ez megy folyamatosan :D utána meg jön az, hogy egyáltalán van e értelme, és rájössz hogy nincs. Majd utána az lesz a baj, hogy miért nem mész már sehova (szórakozó helyre) ezután meg elindulsz, de vissza fordulsz mert azt érzed hogy nem éreznéd jól magad ott.


Éppen ezért leülsz, és otthon maradsz jól is érzed magad de idegesit, hogy nem mentél el sehova és egyedül vagy.

HA ezután és ezért mégis elmész valahova ott is igazából is egyedül érzed magad :'D és iszol,csajozol,vagy valami rosszba keveredsz és utána megbánod.



A lényeg nem is a vége, hanem hogy ha nincs kedved elmenni direkt elmész valahova? :D 25f


2017. dec. 16. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én az ilyen "határozottságot" alvással szoktam gyógyítani :D
2017. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Ez az oldal jutott most eszembe. :D

[link] :P

2017. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Nálam is nagyon gyakran előjön az ilyesfajta érzés, azt tudom tanácsolni Neked, hogy:


Én az utóbbi időben ezt úgy kezelem, hogy igenis elmegyek. Ha tetszett, akkor legközelebb is, ha meg nem éreztem jól magam, akkor két hétig biztos, hogy hasonlóra nem fogok igent mondani. Ettől előbb-utóbb hiányozni fog annyira, hogy ismét megpróbáljam. Szóval szerintem adj egy esélyt az elmenetelnek, ha hívnak valahova! Ha nem tetszett, akkor utána legfeljebb egy ideig nemet mondasz majd, ha nagyon eleged lett. Annyi a lényeg, hogy "menet közben" már ne legyél bizonytalan. :)

2017. dec. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit sem érsz ezzel a bizonytalan vacilálással. Inkább tudatosan gondold át magadban, hogy milyen a negatív okai vannak, amiért nem akarsz menni, mi a pozitív indokod arra, hogy mégis. Ha túl sok a negatív, akkor mondj le róla. Ha mégis mész, akkor még megteheted azt is, hogy kikerülöd a negatívumokat, kezeled a rossz helyzeteket, panaszkodás helyett.
2017. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!