Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyenkor mi a teendő? Mi...

Ilyenkor mi a teendő? Mi lenne a helyes megoldás? Tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

Jelenleg állást keresek, több helyről is várok visszajelzést.

A múlt héten beadtam egy önéletrajzot egy helyre, ahova Pénteken vissza is hívtak, kitölteni egy lapot, hogy Szerdán, azaz holnap mehetek próbamunkára fél 9- este 9 10 ig. Nem is ezzel van a probléma. Tegnap hívtak egy másik helyről, ahová el is mentem megbeszélésre, s az sokkal jobban tetszik, mint ahova holnap kellene mennem, plusz pont holnap is megyek vagyis kellene menjek egy megbeszélésre. Semmi sem fix, lehet nem is engem választanak. Azt mondta a hölgy, ha nem megyek, írjak egy smst vagy szóljak. Mit kell ilyenkor írni? Meg kell indokolni? Kérlek segítsetek. Megírjam, kaptam jobbat? Az olyan bunkó.


2015. máj. 12. 09:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Ahol tegnap voltam sokkal szimpatikusabb, kedvesebbek voltak, mint ahova holnap kellene mennem. Tudom, nem lehet válogatni, de úgy néz ki, ahol tegnap voltam, felvesznek. Valamelyiket mindenképp le kell mondanom. Mondjam, hogy holnap nem megyek a megbeszélésre, hanem a próbamunkára, vagy fordítva? Hogy kellene megindokolni? Kaptam egy másik jobbat?
2015. máj. 12. 09:11
 2/4 anonim ***** válasza:

hát én a jobb lehetőséget választanám, mert annak adnék több esélyt...


szerintem ezek a lehetőségek vannak:

- elmész a rosszabb helyre - bukod a jobbat és rosszabb helyen dolgozhatsz

- elmész a jobb helyre - bukod a rosszat és jobb helyen dolgozhatsz

- bukod mind2-t

- vagy talán elmész jobb helyre és végül a rossz jön össze, de ennek sok esélyét nem látom...

2015. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell túlbonyolítani. "Sajnos a ... nap nem alkalmas."
2015. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.Nagyon szeretném ha sikerülne a tegnapi.
2015. máj. 12. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!