Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit mondjak neki? Ez helyes?...

Mit mondjak neki? Ez helyes? Mi van egyébként ilyenkor tényleg?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy anyósom mindig kifogást keres a munka ellen. Mivel tizen x éve nem dolgozik, a 22800at kapja és ennyi. Mivel nem önkénteskedik (nálunk van egy ilyen fiatalabb lány a családba, nem talált munkát sokáig, 2évig elment önkénteskedni, havonta több napot, és jövőre kezd rendes állásban) így behívták közmunkára 30munkanapra. De neki ez nem tetszik, folyton el akar jönni, ő ezt úgy gondolta hogy reggel bemegy aláírni és délután, közben meg azt csinál amit akar. Hát nem lehet, minő meglepő...

Kitalálta most 3 nap után hogy elmegy betegállományba erre a 27 napra, de semmi baja, magas a vérnyomása, de az alkalmasságin megfelelt. Tőlem kérdezte, hogy hogy van a betegszabadság meg stb ilyenkor. Megkapja-e az igazolást a 30napról ha elmegy, februárig le kell adnia, különben nincs tovább segély...

Én nem voltam még, így nem tudom; csak azt hogy tényleg betegnek kell lenni a betegállományhoz, nem osztják csak úgy, + annyit párom miatt, hogy betegállományba szakorvosi vélemény után veszik fel hosszú időre. Nálunk ezt mondta annó a doki, amikor műtötték, de az más téma ugye.


2015. dec. 9. 16:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!