Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok miért van az h a...

Lányok miért van az h a lányok többségének az a fajta fiú jön be, aki csak arra megy h meglegyetek neki, utána otthagy, mit esztek az ilyen fiún?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék én megvetem ezt , nem is akarok megsérteni senkit , megbántani se , nem azt mondom h minden nő/lány ilyen
2017. dec. 18. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem írtad, hogy minden nő/lány, csak azt, hogy a többség, de nem ismered az összeset, tehát még ez sem helytálló. Fogalmazzunk inkább úgy, hogy az általad ismert lányok többsége.
2017. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Eddig csak egy barátnőm volt (vagyis van, most is együtt vagyok vele), szóval nem vagyok egy puncirkáló, de én ezt egyszerűen nem érzem. Szerintem ezzel a gátlásosak vigasztalják magukat
2017. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ilyen fiúk, akik csak arra mennek úgymond "divatosak", én inkább úgy mondanám csőgatyás pávag€cik. Na az a lényeg, hogy a lányok is, akik a trend szerint élnek, azoknak jönnek be az ilyenek. Bár én se értettem sose, hogy mit esznek ezeken a seprűfejű csontvázokon.
2017. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Sok lány azért adja magát oda könnyen, mert nincs önbizalma. Nem hiszik el magukról, hogy bárki is komolyabb kapcsolatot szeretne tőlük, így inkább csak az olyan fiúkkal kezdenek, akiknek csak az a bizonyos kell. Ez főleg olyanoknál jellemző, akiket visszautasított(ak) előtte olyan fiú(k) akik komolyabb kapcsolatra vágynak, emiatt nem hiszik, hogy alkalmasak rá.
2017. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én utálom az ilyen fiúkat. Van egy osztálytársam aki ilyen. Volt vele kapcsolatom de közbe is más lánynak is udvarolt közbe meg azt se engedte hogy beszéljek az osztályban a fiúkkal. Most meg minden második lánynak udvarol.
2017. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Talan nincs választásuk. Hiszen, ha igaz, hogy a lányok/nők többsége az ilyen fiúkkal jön össze, akkor nagy valószínűséggel ilyen a fiúk többsége. Ha már általánosítás, akkor ne legyen egyoldalú...
2017. dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4-nek igaza van altalaban ezeket a lanyokat visszautasitottak es alkalmatlannak erzik magukat egy kapcsolatra DE en azt nem ertem hogy ha tudjak mire vallalkoznak azzal hogy hagyjak magukat kihasznalni utana miert szomorodnak el es lesznek csalodottak ha mar elore tudtak mi lesz? Miert nem lehet okosan hagyni magad kihasznalni ugy hogy mindenki jol jarjon?
2017. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Arra még sosem gondoltál, hogy mi is emberek vagyunk.. talán nem akarunk kapcsolatot és mi is csak egy skalpot akarunk?
2017. dec. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!