Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra milyen egy érdekes...

Számotokra milyen egy érdekes ember?

Figyelt kérdés

Azt mondták rám, hogy unalmas vagyok.

Gondoljatok valakire a legérdekesebb ismerőseitek közül kérlek, és írjátok le, hogy mi teszi olyanná.



2017. dec. 19. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Relatív. Nekem lehet, hogy a legérdekesebb ember az, aki számodra a legunalmasabb, és fordítva. Erre nincs általános szabály.
2017. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Egy érdekes embernek alapvetően van egyénisége, önálló gondolatai, ambíciói, kisugárzása, stb. Ezek miatt valószínűleg hamar érdekes szituációkba keveredik, mert már tiniként önálló ötleteken töri a fejét, kipróbál ezt-azt, elmegy külföldre ösztöndíjjal, így még több tapasztalata és mesélni valója lesz, stb stb...
2017. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki hasonló érdeklődési körrel bír mint az enyém, továbbá ezen belül magas szinten űzi azt ami érdekli, legyen szó a témáról szóló magas kifejezőképességről, kommunikáció, vagy technikai készségről


az, hogy valakinek vannak ambíciói önmagában kevés ahhoz, hogy érdekessé tegye, le is kell tenni valamit az asztalra ahhoz

2017. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hasonlatban tudom jellemezni, hogy számomra milyen egy érdekes ember: olyan, mint egy 4×4-es pick-up. Azaz terhelhető, minden helyzetben megállja a helyét, szeret és tud mind egyedül, mind társaságban lenni, emellett okos.
2017. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!