Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb ember azt is jobban...

A legtöbb ember azt is jobban szereti, ha valaki utálja, mint azt, ha lesz*rja?

Figyelt kérdés

2017. jún. 19. 18:52
 1/9 anonim válasza:
100%
igen
2017. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az esetemben éppen ellenkezőleg. Engem sokat csesztettek az idióták, így inkább annak örülök, ha hagynak élni.
2017. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Egyik barátnőm bátyjától tapasztaltam ezt.

Ha voltunk akár kisebb társasággal buliban, konkrétan ignorált, nem is köszönt vissza.

Barátnőm aztán bocsánatot kért ezért (nem neki kellett volna), mondta, hogy tesója csak a "fullos nőket" veszi emberszámba :DD. Úgy viselkedett mindig a srác, mintha valami arisztokrata lenne, pedig kilógott a kapanyél a szájából.

Na mindegy, elég rossz érzés volt.

2017. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Régebben azt szerettem volna, ha utálnának, mint a teljes közönyt. De amikor ténylegesen utálni kezdtek, akkor arra vágytam, hogy inkább egyáltalán ne foglalkozzanak velem.
2017. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én is inkább a leszarásra szavazok :D
2017. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyéntől függ, de szerintem jobb, ha le×, mert akkor nem foglalkozik vele sehogyan sem, míg az utálatban benne lehet még az utólagos b×tás.
2017. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Hát én nagyon nem.

Van egy csaj az évfolyamon, van egy közös óránk, közös ismerős révén(+az óra révén) ismertem meg egy picit.

Sosem köszönt, közös ismerősünknek igen, nekem nem. Ezzel így nincs baj alapvetően, én sem akartam vele minden áron jóban lenni, köszöntem neki és ennyi.

Nem rég viszont megtudtam, hogy elég gonosz dolgokat mond a hátam mögött másoknak.

Tehát nem elég, hogy szemtől szembe leszar, hátam mögött pofázik. Inkább csak szart volna le, az is épp elég. :D

2017. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utálat korrektebbnek hat.

Inkább nyíltan leráz, mintsem, hogy képben marad es nem válaszol pl.

2017. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az utálat korrektebbnek hat.

Inkább nyíltan leráz, mintsem, hogy képben marad es nem válaszol pl."


az utálat általában nem áll meg ennyinél hanem folyamatosan bsztat

2017. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!