Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek így a...

Miért viselkednek így a metálosokkal/rockerekkel?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy akik disco meg ilyesfajta zenéket kedvelnek, azok nyugodt szívvel bömböltethetik a zeneszámaikaz buetooh-szos hangszóróból a saját számaikat, persze ha valaki metált vagy ilyesmit indítanak el, akár csakntelefon hangszórón keresztűl, akkor arra már rossz szemmel néznek?
2017. dec. 20. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember minden parasztra rossz szemmel néz aki bömbölteti a zenéjét, függetlenül attól mit hallgat.
2017. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a "disco meg az ilyes fajta" zenéket szeretem, de ugyanúgy zavar ha ezt nyomják hangosan mint ha mást.
2017. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte kizárólag metált és rockot hallgatok, mégis rohadtul idegesít, ha valaki hangosan zenét bömböltet az utcán vagy tömegközlekedésen. Igazi pofátlan suttyó szokás, főleg amióta feltalálták a fülhallgatót.
2017. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember, barmilyen zenet is szeret, csak akkor bömbölteti, ha azzal nem zavar másokat.
2017. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk, én is a rockzenét szeretem, de azert az tény, hogy tetszik vagy sem, "mi" vagyunk kevesebben.
2017. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk sokan még fülhallgatóban/fejhallgatóban sem képesek kulturáltan zenét hallgatni.


Volt olyan szobatársam aki ha felvette a fejhallgatóját az hangosabb volt mintha nem használta volna. Én egyszer nyitottam meg a gépén zenét, konkrétan fizikai fájdalmat okozott a hirtelen megszólaló nagy hangerő.


Vagy legutóbb villamosmegállóban mellém állt egy gyerek, én meg konkrétan egy villamos hossznyit, 30 métert arrébb mentem és onnan is hallottam ahogy bömböl a zene a fülében.


Másik ilyen, amikor lakótársam boldogan újságolja hogy vett egy Bluetooth-os JBL felakasztható hangszórót, mert hogy milyen jó ha elmegy futni, biciklizni. Én meg nem értem hogy miért jó bömböltetni a zenét.


De ugyanez a lakótársam igazából mindenhol zenét bömböltet. Ha elmegy szarni akkor a WC-ből szól a zene, ha a konyhába megy ki akkor első dolga hogy betesz tableten zenét. Ha fürdik a szobájából üvölt a zene.

2017. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg suttyó szokás. Én nekem az se tetszene ha a kedvenc zenéimet bömböltetnék.
2017. dec. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!