Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alkoholisták az alkohol...

Az alkoholisták az alkohol íze miatt vagy a részegség miatt isznak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem vagyok biztos benne, hogy jó témakörbe írta a kérdésemet, de arra lennék kíváncsi, hogy azok az alkoholisták, akik teljesen le vannak csúszva, szegények stb. azok csak azért isznak, hogy részegek legyenek, vagy csak szeretik az olcsó tablettás bor (csak példa) ízét?

2017. dec. 20. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Az biztos, hogy az íz nem érdekli őket.
2017. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
azért, hogy ne legyenek józanok
2017. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van aki azért lett alkoholista mert már nem tud megbirkózni a valósággal, és így jobb neki.

A függőség meg itt is ugyan az mint a facebooknál, és a telefon függőségnél. Nem bírod letenni.


Én mmo függő voltam ráment a pályaválasztásom, gimnáziumot szúrtam el emiatt. Így szakmunkásban kötöttem ki, szerencsére addigra már magamtól abbahagytam, eladtam az accountomat hogy ne legyen kedvem megint újra kezdeni.

2017. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Aki iszik, az egy jellemgyenge féreg, ennyi a történet. (Ezzel most le is írtam Magyarország 95%-át, beleértve a hétvégi szeszhuszárokat is.)
2017. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli őket az íz, azért isznak, hogy ne legyenek józanok.
2017. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyik sem. Azért isznak, mert különben elvonási tüneteik lennének. Nem az az alkoholista, aki gyakran (minden hétvégén, vagy minden másnap) lerészegedik, hanem aki nem bír ki egy napot az adagja nélkül. Tippre mind ismertek olyan alkoholistákat, akikről meg nem mondanátok, hogy azok, mert nem akad össze a nyelvük, meg nem kúsznak-másznak az árokban, de nem tudnának működni napi egy-két feles nélkül.
2017. dec. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6/6 Sajnos igazad van. Egyike vagyok ill. voltam azoknak akikrol irtal. (9 eve tiszta vagyok)
2018. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7: Minden tiszteletem. Én azért tartózkodom minden addiktív szertől, mert nem hiszem, hogy lenne erőm leszokni.
2018. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4 szégyelld magad.
2018. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

4 így csak a buta ember nyilatkozik.


Amúgy az alkoholista a mámor miatt iszik. El tompítja a szorongást és segít enyhíteni a depressziót. Minden alkoholistanak valami lelki trauma áll a háttérben.

2021. máj. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!