Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Két fajta részegség van?

Két fajta részegség van?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenkire másképp hat az alkohol,de alapvetően csak két fajta részegség van?Van az aki erőszakos lesz és kötekedő és van aki vicces és könnyelmű.Szerintetek melyik a jobb és melyik a veszélyesebb például egy diszkóban?

2013. jún. 26. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Függ attól is, hogy az ember milyen alaphangulatban van. Az alkohol általában azt erősíti fel. Illetve vannak szintek, nálam ha túl sok volt, akkor nevetésből sírás lett mindig. :) Ha csak azt a kettőt nézzük, amit említettél, nem tudom mi a kérdés igazán, mert elég evidens, hogy a jókedvű ember önmagában ritkán veszélyes, és az agresszív még ritkábban nevezhető jónak.
2013. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki sunyi verekedős agresszív az alkoholsan azt mmutatja! Aki joviális az úgy is az lesz!Ezért a mondás: Borban az igazság!
2013. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Justicar ***** válasza:

Én az alkoholtól leveszem az álarcom, és lány ismerőseim szerint úgy az igazi oldalamat is látják, amit józanon csak nagyon kevesen, fiú haverjaim közül pedig nemrégiben egy házibulin hallottam, amikor beszélték, hogy ital hatása miatt még jobb arc vagyok, meg jól áll nekem az alkohol. xD

Bár alapjáraton sosem mondanánk ilyeneket egymásnak, hogy: "Huh, de jó fej vagy!" Amúgy a fölöttem lévőnek van igaza, mindenki olyan lesz alkoholra, amilyen valójában ő maga.

2013. jún. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!