Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki szereti az autókat, annak...

Aki szereti az autókat, annak mennyire nehéz feldolgozni és elfogadni hogy soha nem lesz rá lehetősége hogy birtokoljon egy olyat amit az autók "királyának" is neveznek?

Figyelt kérdés

Nem pont a Lamborghini és Ferrari párosra gondolok, hanem egy Audi Rs, Bmw M-es és Mercedes Amg családra.

Sosem tudtam megérteni hogy miért foglalkozik átlag ember olyan autók kielemezésével, amit nem lesz lehetősége vezetni? hiába láttam már testközelből Aventadort, hirtelen felfogni sem tudtam mert már a hangja elvette a figyelmem, a rendszámból láttam hogy a Hell cégcsoporté, ahogy jó pár másik csoda is, amit itt Miskolcon már láttam menet közben. De ahogy felkapom rájuk a fejem, úgy konkrétan nem is agyalok tovább rajta, mert teljesen idegen nekem.


Őszintén szólva, én ebből kifolyólag a motorozás terén kerestem azt az örömet amit a luxusautóval rendelkezők átélnek, nyomaték és sebesség terén.

Nem látom értelmét egy olyan dolog iránt rajongani ami elérhetetlen, és szerintem ez így egészséges.

Nem hazudok megnézek egy olyan videót amin egy Dodge Viper gyorsul egy Kawasakival, de semmi több.

Ez egy olyan ábránd mint amikor a rágó papírban voltak autós matricák, és gyerekként már akkor is hüledeztünk rajtuk.


2017. dec. 20. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"....sosem tudtam megérteni, hogy miért foglalkozik átlagember...."


Te most mégis mint átlagember, legalább harminc soron keresztül foglalkoztál a luxusautókkal.

2017. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én eléggé autó megszálott vagyok a munkám miatt jó pár luxus audit és ilyenekt vezettem kis távon a cégnél eleinte hűű , de király , de aztán el mulik és sima snassz mindennapokká vállik . Jaa és én egy 25 éves sedannal járok és akár milyen luxus kocsit meg sportkocsit vezetek a cég területén vágyok vissza a saját kocsimba , venni mem tudnék ilyen kocsit amiket a telepen vezethetek , de nem is akarnék 1 ideig király , de utánna semmi ujatt és élvezetet nem nyujt csak a preztizs ami árad belöllük . Multkor is vezettem itt a cégnél egy v12-es audi R8-ast akik itt tanulók csak bámultak én meg semmi különlegest nem érzetem , mondtam is nekik mert kérdezték , hogy milyen , hogy eleinte jók 1-2 hónap után bele un ezekbe a kocsikba az ember .
2017. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kinek mennyire nehéz. A téma mindegy is, mindannyiunknak megvannak az elérhetetlen vágyaink. Nekem sosem okozott semmi problémát ez, kell valami alap, hogy éljek s ne vegetáljak, mert egy bizonyos nyomorszint alatt azért fájdalmas látni egy jó házat, autót, akármit, de ennyi, az nem fáj, hogy sose lesz csodajárművem (csak egyszer legyen pénzem benzinre s a teljesen szolid kis motorom kipucolására újra, nagyon boldog leszek :D)... Attól még érdekelhetnek az elérhetetlen cuccok, az ember már csak ilyen, szeret menő járművekről és egyebekről olvasgatni.


Vannak fokozatok, jó, ha nem a legalsó szinten ülünk, de a legfelsőkért ácsingózni... Az tényleg nem egészséges, ha nincs sok esélyünk rá.

2017. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell birtokolni valamit ahhoz, hogy örömet okozzon. Én imádom nézegetni Ferrari és Lamborghini fotókat, mert a nyár, a szabadság hangulatát jelentik számomra, és eközben boldogan gyűjtöm a pénzt életem első autójára, ami egy kb. 10 éves Corsa vagy Seicento lesz.
2017. dec. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem pont az a hármas az autók királya.Inkább a Lancer Evo/Toyota Supra/R34 GTR
2017. dec. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aki szereti az autókat, annak mennyire nehéz feldolgozni és elfogadni hogy soha nem lesz rá lehetősége hogy birtokoljon egy olyat amit az autók "királyának" is neveznek?


Nem értem a kérdésedet,ezért a válasz adás helyett , kénytelen vagyok kérdezni.

Téged életfogytiglani börtönbüntetésre ítéltek ? Bár még ebben az esetben is birtokolhat az ember luxus, azaz olyan autókat amiket felsoroltál. Szóval , még ebben az esetben sem igaz , hogy soha nem lesz rá lehetősége , hogy birtokoljon az ember egy "király" autót. ( Maserati )

Az viszont igaz lehet, hogy nagy valószínűséggel soha nem fogja vezetni azt az autót, mivel börtönben van az egyén.

2017. dec. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Hasonló kérdést tettem fel egy másik kérdésben csak a nőkre vonatkoztatva. De dettó ugyanaz a szitu. Sok pasi miért csöpögteti a nyálát olyan Victoria Secret kaliberű csajokra, akiket sosem kaphat meg. Az autók terén egyébként én úgy vagyok, hogy kuriózum. Nem érzek iszonyú késztetést egy Ferrari birtoklására, de hülye lennék csak amiatt ignorálni egy technikai csodát, mert sosem lesz pénzem megvenni. Engem nem az az érzés szomorít el - amikor meglátok egy luxusautót - hogy soha nem lesz pénzem hanem inkább az, hogy milyen emberi sorsok és áldozatok árán lehet valakinek ma Magyarországon Porsche Panamera-ja, S63-as Mercije vagy M6-os BMW-je. Igen, a családapákat 12 órában dolgoztató 6 órával bejelentő és minimálbért fizető lélektelen senkiházi Fidesz-csókos vállalkozókutyákra és az uzsorás, alvilági, a politikai maffiával és rendőrséggel kollaboráló kétes hírű alvilági figurákra (Molnár #drogozvamegölökamercimmelkétembertésvíganélemtovábbazéletemet Ricsi) gondolok.
2017. dec. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig is csorgattam a nyálam a nagy bmw-kre... egyszerű asztalos vagyok, soha nem gondoltam volna, hogy lesz szalonból új bmw-m... aztán annyi asztalos elvándorolt, hogy rogyásig lett munkám... jelenleg is 6 alkalmazottal jövő juliusig vagyunk teljesen betáblázva... brutál munka mindent leszervezni, kiszámolni stb stb, de mikor nagyon kivagyok, beülök az x6-ba és megyek pár kört a városban miközben brutálhangos metalt hallgatok.
2017. dec. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Autó vagy nem autó, mindenkinek megvan a maga álma, amit egyszer szeretne elérni, avagy ami abszolút elérhetetlennek tűnik. 5 éve még nem gondoltam, hogy valaha is lesz saját lakásom és ma ebben ébredtem. Nincs lehetetlen, csak menni kell előre és tenni érte. Természetesen nem kell őrületbe kergetni magat elérhetetlen célokkal, de az egészséges vágyakozással szerintem nincs baj.
2017. dec. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!