Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyakorikerdesek.hu oldalon...

A gyakorikerdesek.hu oldalon miért van egyre több bunkó válaszoló?

Figyelt kérdés
Már nem merek kiírni kérdést,mert 10-en leszólnak,3-an esetleg segítenek.Akármi a kérdésem,ez az arány.Szűklátókör uralkodik.Főleg ha valakinek pszichés baja is van.De akármit kérdezhet az ember,mindig vannak kötekedők.Pár éve ez nem így volt,szinte nem is futottam bele ilyen szemét emberbe.

2017. dec. 21. 07:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Az a baj hogy a lerostálódott értelmi szint frusztrálttá teszi azokat is akik alapvetően normálisak.
2017. dec. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Többek közt azért is, mert egyre több hülye kérdés van, sokszor alig értelmezhetö megfogalmazásban, emellett sok kérdezö csak azt a választ akarja hallani, amit elöre elképzelt és minden másba beleköt.
2017. dec. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Most én leszek a bunkó, de azért, mert minden nap van ilyen kérdés. Ezért jönnek EZEKRE is bunkó válaszok.


Vagy ott vannak azok, amiket nagyjából három másodperc lenne kikeresni, de nem, fel kell tenni a kérdést.


Esetleg olyan érthetetlen írással kapjuk az adott kérdést, hogy hiába is erőlködünk (bár... azért általában két érthetetlen sor után azért megkérdezzük a drága alanyunkat, hogy mégis mi a drága édesanyám olyan testrészét akart kérdezni, amivel jobb esetben csak a férfiak rendelkeznek /köszönjük Vidman/)


És azért vannak a véleménykifejtős kérdések, mikor neked is muszáj egyetértened a kérdezővel, különben belédköt. Ezután nyilván ingerültebben válaszolsz a századik, a kérdezője által normálisnak ítélt idióta kérdésre.


Vagy mert simán jól esik

2017. dec. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Akinek pszichés baja van, az menjen pszichologushoz
2017. dec. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Sokan ide járnak trollkodni. Saját véleményt sem lehet leírni, mert kilencen leszólnak, tízen lepontoznak. A kérdezők se normálisak sokszor, nem rád értem. Pár éve jó volt ide járni
2017. dec. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hūlye válaszolók aránya, egyenesen arányos a hūlye kérdést feltevők arányával. Ez is milyen kérdés? Igazából semmit nem tudsz meg belőle, mert aki trollkodik az nem fogja leírni, de a kispista itt jól kitudja fröcsögni magát, mert a troll biztos frusztrált... stb stb.

Ergó NE provokáld az internet népét.


2 megoldás van:

1, a kérdésed, problémád NYILVÁNOS kiirásával vállalod a negatív válaszokat.

2, nem írsz ki (hūlye) kérdést.

2017. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Régen inkább felnőttek használták az oldalt, minden kategóriában.

Most meg ellepték a kamaszok, akik trollkodni meg nyavalyogni jönnek. Máris látszik, hogy sokan ma se mentek már suliba...

2017. dec. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Próbálj meg intelligensen fogalmazni, most nem kell nagy dolgokra gondolni.


Példa.

Bunkó: Hány szőke kell villanyégő kicseréléséhez?


Alakul: Mennyi szőke kell villanyégő kicseréléséhez?


Teljesen jó: Mennyi szőke hölgy szükséges egy ízzó kicseréléséhez?


Bármilyen kérdést tompíthatsz, hogy az ne legyen bántó, de vannak olyanok, akik direkt provokálnak a fogalmazással.


"Hogyan kell kijönni egy darab nővel?"


Néhány napos kérdés. "Darab"

2017. dec. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én régen akárhányszor kiírtam egy kérdést, soha nem volt bunkó válaszolóm, sőt, nagyon értelmes emberek válaszoltak nagyon szépen megfogalmazva. A hülyék nem is tudták értelmezni a kérdést sem.


Ha viszont olyan kérdést írsz ki ami "alacsony szinten van", akkor a nyomorékok is megfognak találni.

Vannak akik meg jó kérdést írnak ki, de olyan provokáló stílusban írják h hihetetlen, ezért letámadják őket.

Ha semlegesen írsz kérdést, normálisan, kevés az esélye hogy megtalálnak a majmok.

2017. dec. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Több okból:

- mert sokan ugyanazt a kérdést teszik fel 100-szor. valaki többször is képes megkérdezni ugyanazt csak azért, hogy kapjon végre olyan választ, ami neki megfelel

- mert iszonyat sok a kamukérdés, kamu sztori

- mert sok az olyan idióta, aki kiírja a problémáját meg segítséget kér, miközben semmilyen segítséget nem fogad el, mindenre van kifogása

- mert sok nem kitalált történetnél is úgy van tálalva a kérdés, hogy a kérdező már eleve elvárja, hogy őt pátyolgassák, az ő pártját fogják, miközben egyértelműen ő a hibás a történetben

- az igénytelen, gyatra, okádék helyesírásra és fogalmazásra én is allergiás vagyok, a "bocs telórol vagyok" retek kifogásra még inkább

- amikor valaki olyan kérdést tesz fel, amit max 1 perc alatt kiguglizhatna vagy megkereshetné itt a GYK-n


Arányaiban nincs több bunkó, csak sokaknak fogytán van a türelme. Nagyon megszaporodtak a kamu kérdések, felháborító kamu történetekkel, így az átlag már tényleg nem tudja eldönteni, hogy egy kérdés igaz-e vagy kamu.

2017. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!