Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha kiállunk a pénztárnál a...

Ha kiállunk a pénztárnál a sorból, hova illik visszaállni?

Figyelt kérdés
Ma reggel majdnem sikerült konfrontálódnom a szolnoki Sparban, de végül ráhagytam. Véleményem szerint a sor végére... Aki Szolnok megyei, ismeri a szitut.
2017. dec. 22. 09:00
 1/9 anonim válasza:
87%
Attól függ mennyire állsz ki a sorból.
2017. dec. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért, Szolnokon erre külön szabály van, vagy mi?

Amúgy nem illendő "lefoglalnod" a helyed, ha pl. kifelejtettél valamit, és vissza kell érte rohanni, pláne ha közben a mögötted álló épp sorra kerülne. Szóval igen, becsületes ember ilyenkor nem duzzog vagy idegeskedik, hanem a sor végére áll. Én pölö mielőtt beállok a pénztárhoz, biztos ami biztos alapon átnézem a készletet a kosárban, hogy minden megvan-e, ami kell.

2017. dec. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha szólunk a mögöttünk állónak, hogy rögtön jövünk, csak visszaszaladunk egy tejfölért, mert elfelejtettük, akkor visszaállhatunk a helyünkre.

Ha senkinek nem szólunk, hanem elkószálunk egy negyedórára és utána állunk valahova előre, akkor nem jogos.

Egyébként ilyen nem csak Szolnok megyeiekkel fordul elő. :D

2017. dec. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez helyzetfüggő.


Ha például meglátom hogy a másik pénztárnál van valami apróság amit megvennék, és fél másodpercre kilépek a sorból akkor elvárom hogy ne másszanak már azonnal elém. Viszont ha még kitalálja valaki hogy elmegy az áruház másik végébe 2 zsömléért akkor illik nem feltartani addig a sort.

2017. dec. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szolnokon máshogy kell sorba állni a boltban?

Szitufüggő, nincs rá szabály.

2017. dec. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem ítélkezem bőrszín alapján. 😃 Szóltam neki, hogy elnézést, nem oda kellene beállni... Erre az ismerőse is azt mondtam, hogy ő már itt volt. Mondtam, hogy rendben van, de.... Mit de?, jött a visszakérdezés. Ennyi erővel bárki lestoppolja a pénztárt és elkószál. Azért írtam Szolnokot, mert itt mindenki ismeri az egypénztáros megoldást. Általában nem térek be ide, épp ezért, de most olyan árukat vettem, amit innen lehetett beszerezni.
2017. dec. 22. 09:28
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon sokan "foglalnak" helyet maguknak, ami egy kicsit zavaró. Tegnap is a szalagon volt jó pár cucc otthagyva, de senki sehol, így beállítam az előttem lévő mögé. Mikor rám került volna a sor, a semmiből megjelent egy hölgy és felháborodva szidott, hogy ő következik. Én azért emlékeztettem, hogy ez nem úgy működik, hogy ő foglalja magának a helyet és utána eltűnik percekig, hogy beszerezze a többi dolgot. Neki nem volt természetes, hogy nem körülötte forog a világ :D
2017. dec. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
sikeres ember nem lehetsz
2017. dec. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 senior10 ***** válasza:
79%

ez nem csak szolnok megyei sajátosság. Még a másik kedvencem, mikor a szalagon hagyja ott a cókmókját, és akkor megy vissza valami sz.r.ért, ami természetesen az áruház lehető legtávolabbi pontján található az adott pénztárhoz képest. És mindezt csúcsidőben amikor minden kassza működik és jó nagy sor van mindenhol.

Még az is megér egy misét amikor a kasszánál már az összes cuccot lecsekkolta a pénztáros és csak akkor kezdi el keresni a pénztárcáját, mintha nem tudta volna fizetni is kell.....

2017. dec. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!