Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jól nézett ki Che...

Szerintetek jól nézett ki Che Guevara?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok válaszára vagyok kíváncsi.


Aki esetleg nem tudná kiről beszélek, egy kép:

[link]


2017. dec. 23. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Úgy nézett ki, mint egy narkós Havas Jon.
2017. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Hetero fiúként lehet, hogy nem túl mérvadó a véleményem, de szerintem igen. Van is egy Che Guevara-s kamu Facebook-, illetve Tinder-profilom. :D
2017. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem határozottan igen, igaz csak 19 éves vagyok, de szerintem egy kifejezetten vonzó ember, amolyan férfias, erőt sugárzó alkat.
2017. dec. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon. Férfias, erőt és biztonságot sugároz, sokat mosolyog, nagyon sármos.

Úgy gondolom, hogy a karizmatikus kisugárzása és a vonzó külseje is hozzátett ahhoz, hogy ekkora ikon lett.

28/N

2018. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy csak most válaszolok, de igen, én imádom a külsejét 😂 van Veszprémben egy falra festett Che Guevara portré, mindig gyönyörködöm benne hazafelé menet 😂
2019. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!