Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az írásomról?...

Mit gondoltok az írásomról? Az egyik ismerősöm aki tanult grafológiát elég furán nézett rá, de nem mondott semmit. Ti mit gondoltok? Személyiségem, életem stb.

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 14. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nagyok az alsó hurkaid, ezért ösztönember vagy. Egyébként nem tudtam elolvasni , jó rondán írsz :D
2017. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eléggé olvasható. Szép idézet. Láttam ennél katasztrófálisabb írást is.
2017. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
enyhen jobbra dolobol atmegy jobbra doltbe a sor, arkadosa irsz, nagy a betumereted, az ekezeteket kb normal magassagba rakod, a t betu kozepen van athuzva, a betuket osszekotod, a gy kivetelevel, normalisan "luktet" minden szo, mint a szivveres nem akarok hulyeseget terjeszteni mindjart megnezem mit jelentenek ezek xDDD
2017. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szóval. felsőzónában nincs hurok, ami az élmény nagyságát jelölné,az élményszerzést vmi belső vagy külső ok megakadályozza. zárkózott, tartózkodó, nehezen barátkozó vagy van egy határ, amin át nem engedsz senkit, óvatos és gyanakvó vagy .kíméled az energiád. az m betűd szerint te vagy a legfontosabb, aztán a többiek. érdeklődve fordulsz a másikhoz. a jobbra dőlés jelenti a nyitottságot, a közösséget, az apát, jövőt. egyre jobban jobbra dől, Az az ember, aki így ír, szeretné, ha mások megfontolt , stabil embernek látnák őt. Szeretné,

ha jó benyomást kelthetne társaiban, de ez hosszú távon sajnos nem sikerül neki.

Tudja, hogy az érzelmei elragadják, szeretne uralkodni magán. Kezdetben még sikerül a

visszafogottságot megteremteni, de érzelmei elragadják. Döntéseit is többnyire nem

megfontoltan, inkább érzelmi alapon hozza.

nagybetűs, Mindenképp jellemző rá, hogy szeretné magát kiemelni, saját jelentőségét hangsúlyozza. Nem

szeretne szürke kis egér lenni, minden áron azt akarja elérni, hogy figyeljenek rá, a

középpontba kerüljön.

Az ilyen ember gyakran vállalkozó szellemű, lelkesedő, optimista, jól tűri a külső nyomást

nem roppan össze a terhek alatt.


zárkózottabb vagy, visszahúzódó. törődsz a barátaiddal.

a gy betűt nem kötöd egybe, valószínű nincs párod

gyakorlatias vagy


(nem tanultam, csak érdekelt, könyv alapján írtam ki ezeket, szal biztos, hogy van benne hiba. )

majd azért szólj mennyi stimmelt ;)

2017. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, utolsó válaszoló 100%-osan eltaláltad :)
2017. nov. 4. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!