Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezelitek azokat az...

Hogyan kezelitek azokat az embereket, akik irigyek rátok és igyekeznek mások előtt lejáratni?

Figyelt kérdés
Leginkább munkahelyi helyzetekre gondolok. Alap esetben nem nagyon érdekelnek az ilyenek, nem foglalkozom velük. De mikor már a főnököm előtt aláznak le és pletykálnak rólam hülyeségeket, az már túl megy minden határon. Ráadásul én vagyok az új, nyilván a főnök nem nekem hisz...

2017. dec. 24. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Beszállnék a harcba és minden lehetséges hibájára rávilágítanék.


Egyébként egy normális főnök ezt képes a helyén kezelni. Nekem szerencsém van, ilyen főnököm van, de a kollégáim is rendesek. Ha végképp nem bírod, és kapsz egy jobb álláslehetőséget, menj el.

2017. dec. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
[link] így
2017. dec. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ket ismerosom foly. vette el az onbizalmamat ezekkel mar nem tartom a kapcsolatot neha ram irnak h tali? vagy valami de mindig kioffolom őket és teljesen jó. Ne szolj hozzajuk aztan majd megunjak, ha a kisbaba is sir de nem csinalunk semmit egy ido utan abba hagyja (nem azert mert meghal)
2017. dec. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos,hogy nem neked hisz a főnök.Ha elég intelligens,akkor levágja,hogy kik a szarkeverők a cégnél,és nem alapoz a véleményükre.Ha meg érdekli,hogy mi a szitu,akkor úgyis személyesen utánajár.

Csináld becsülettel a munkádat,ne késs,add meg mindenkinek a tiszteletet,és nem tudnak fogást találni rajtad.A pletykafészkeken meg nézz keresztül.

2017. dec. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyom nekik. Azért mert ellenállás hiányában csökken a lendülete ennek a szándéknak is.
2017. dec. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy 0-ás főnök mellett voltam ilyen helyzetben: hagytam, had végezzék a műveletet az emberei. A végén kiléptem, és örültem neki, hogy az egyiknek eü-baja lett időközben, a "főnök" meg eleve 0-ás, és éljen továbbra is az álomvilágában. Nyugi: a karma törvénye működik:).
2017. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik fülemen be másikon ki.
2017. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.Sajnos ez engem kikészít.Igyekszek megfogadni. Sajnos úgy látom a főnök nem nekem hisz. A múlt héten kaptam lecseszést, hogy a magánéletében turkálok és, ha valami érdekel kérdezzem meg nyugodtan. Egy árva szót nem kérdeztem a magánéletéről senkitől, egy 18 évvel idősebb pasi... Nem is értem mit képzel..
2017. dec. 25. 23:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyelj,ezt nem szabad hagyni!

Állj oda elé,és kérdezz rá nyíltan,hogy kitől hallotta ezt,mert te nem kutakodtál! Nevezze meg,hogy kik voltak! Ha nem hajlandó megmondani,akkor mond a szemébe,hogy ne vádaskodjon a levegőbe.

2017. dec. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!