Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan kezelitek, mit...

Ti hogyan kezelitek, mit gondoltok az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút, aki, - kellemetlen bevallanom - de kicsit olyan, mint a régi énem. Folyton van véleménye mindenről, meggondolatlan, szókimondó. Nem kérdezted, hogy mit gondol az öltözködésedről, de mégis megjegyzi, hogy ku**va s**r. Szerintem egy megosztó srác, aki előnyben részesíti a saját nézeteit. Egy szóval: gyökér, de hát senki sem különb a másiknál, ugyebár. :D

#elfogadás #szókimondó #so much tolerancia
2017. jún. 28. 19:35
 1/6 anonim válasza:
Hivd el valamerre ha mar ennyire bejon neked hogy ennyit foglalkozol vele tudta kivul..
2017. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Őszinte leszek. Én a saját dolgaimmal foglalkozok, nem pedig, hogy ki milyen, vagy milyen volt.
2017. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van véleményem, de aki ilyeneket mond az öltözködésedre, annak azért hiányzik 1-2 fontos szűrő, nem empatikus ésatöbbi. Szociálisan gondjai lehetnek.

Én elég intoleráns vagyok ahhoz, hogy az ilyeneket kerüljem. Némi konstruktív kritika OK, de ha mondjuk engem magamat az öltözködés nem érdekel, akkor konstruktívan se szóljon bele az enyémbe, max. ha önveszélyesen öltözködöm, mert tudatlan vagyok.


Ki nem részesíti előnyben a saját nézeteit? Nyilván a saját véleményünk a fontos számunkra, nem? Csak attól még nem kell másoktól elvárni, hogy átvegyék a mi csodálatos, nyilván egyetlen tökéletes véleményünket, ez utóbbi is elég buta gondolat, már hogy Egy Igaz Út van s az a mienk.

2017. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kritikusok mindig a szívem csücskei független attól, hogy van e hozzá jobb ötletük.


Viszont vannak dolgok amik nem érdekeltek soha, pl más öltöztetése ezért ez nem lenne jó pont.

De mivelhogy többet árt mint használ beégetném a többiek előtt.

2017. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, ahogy másokat. Ha korrekt és jól kijövünk, akkor minden happy. Ha megbízhatatlan, kétszínű, akkor hanyagolom.

Az általad leírt srácban az égvilágon nincs semmi különleges. Minden 2. ember egy paraszt, csak ha jól adják elő, akkor más szavakkal jellemzik őket. Pl. megosztó.

2017. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi, csak majd elgondolkodsz, ha a kedves baratod szókimondósaga miatt gyujtják rá a házat, végülis tényleg semmi igazi álompasika :) puszi
2017. szept. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!