Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » És az önbecsülésem? (lényeg...

És az önbecsülésem? (lényeg lent, hosszú)

Figyelt kérdés
20 vagyok. Csonka család, olyan haverok, akiknek akkor kellek, ha meg tudom csinálni amit kell. Nem panaszkodhatok a karácsonyra, meleg van, finom sütemények, csak épp a hangulat nem. Egyébként nem vagyunk sem jómódúak, sem szegények, átlagosnak mondanám a helyzetünket. Leginkább azzal van bajom, hogy nem szeretnek engem az emberek. Ma ketten gondoltak a névnapomra, míg tavaly 4-5, az előtt ennek sokszorosa, ember. Persze nekik is facebookon. Családi körben nem kell kínlódnom a szeretetért, megkapom, habár nem tárgyak formájában, nekem akkor is sokat jelent egy-egy jó szó. Azon gondolkoztam beszüntetem januártól kezdve a facebookomat, hiszen úgysem keres senki, ha annyi ismerősöm lenne, akit valóban ismerek, akkor kimerülne 50 darabban. Nemrég dobtak ki a kapcsolatomból, 1 év után, váratlanul persze, és az is nagyon fáj, látnom hogy ő boldog míg én a tőle kapott dolgokat nézve sírom el magam és elismerem, hogy igaza van, én nem vagyok férfi. Mit kéne tennem?

2017. dec. 24. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Fészbukfüggő vagy, ami beteges, de legalább nem vagy egyedül. Neked már az is egy életesemény, h megszünteted azt a baromságot.
2017. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a kérdést nem érted. Itt nem konkrétan a facebookról van szó. Nyugodtan vedd ki az arról szóló sorokat, úgy is értelmes kérdést kapsz. Én csupán kitértem rá.
2017. dec. 24. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
En szeretlek.:D
2017. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha ezzel nem kigúnyolsz, második, akkor köszi, de nem hiszem, hogy ez igaz lenne.
2017. dec. 24. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Hat en mindenkit szeretek, szoval... :D
2017. dec. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
dolgozz, sportolj, élvezd az életet
2017. dec. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Iskolás vagyok. Bár ott sincsenek barátaim. Ez az én hibám, mert nem megy. De már látszik rajtam, hisz olyan nincs, hogy oda ne jöjjön soha senki hozzám.
2017. dec. 24. 20:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan gyenge embert írtál le, hogy ez már majdnem Taigetosz-pozitív!

Szüntesd is meg a facebookot, DE a legfontosabb: ne mások reakciójából (pl. mennyien köszöntöttek fel) szerezz önbizalmat!

2017. dec. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én azért Boldog Névnapot kívánok neked :) tanácsot sajnos nem tudok adni.
2017. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🤗
2017. dec. 25. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!