Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlsúlyosak, ti is napi...

Túlsúlyosak, ti is napi szinten kapjátok a megjegyzéseket súlyotokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogyan viselitek?
2017. dec. 24. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem viselem sehogy, mert nem fér rám
2017. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ritkán kapok megjegyzést. Nem érdekel különösebben.
2017. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Engem a megjegyzések sosem érdekelnek sokkal jobban zavar az mikor a tükör előtt állva gondolkodom arról hogy le kéne fogyni és még sem teszek érte semmit.
2017. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem utoljára általános alsóban szólogattak be emiatt.
2017. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé túlsúlyos ismerősöm - bár nem mondja- de szerintem napi szinten kap(na) megjegyzéseket. Amiket eddig mondott: letankozták, kiröhögték, dagadt disznó, az ilyet vágni kéne, stb.

Sokszor úgy megy az utcán, hogy teljesen lefelé néz, kizárja a világot. Értem én, hogy sok emberből ellenérzést vált ki ez, mert ez a legfeltűnőbb jele az emberi gyengeségnek, de könyörgöm, ő egy jólelkű ember, egyszerűen nem érdemelné ezeket.

Én fiatalabbként voltam túlsúlyos, ami azt jelentette, hogy 167cm/65-70 kg voltam. Tehát nem egy nagyon durva dolog. Mégis néha olyan beszólásokat kaptam, hogy elképesztő. Ruhaboltban eladó szólt be, hogy hogyan lehet ekkorára hízni, leundorítóztak. Főleg nők.

2017. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem igazán. Ha valaki beszólna, rálépnék a lábára, aztán a szilánkosra tört csontjaival elgondolkozhatna, hogy mikor és kinek szól be legközelebb. A családom persze napi szinten mondogatja, hogy fogynom kéne, de ez nem csoda, hiszen látják az eü. problémáimat. Egyébként nem tartom gyengeségnek, szerintem a drogosok, az alkeszok meg a bagósok a gyengék. Én legalább megengedhetem magamnak, hogy többet költsek kajára, mint amennyi más családoknak a teljes bevétele...
2017. dec. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyira nem vagyok túlsúlyos, viszont vékony se. Szerencsére viszonylag értelmes emberek vesznek körül, akik nem foglalkoznak ilyen felszínes dolgokkal.
2017. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem. A gimiben volt egy osztálytársam, aki néha elég ocsmány módon beszólt, de nem vettem sosem a lelkemre, szegény olyan csúnya volt, hogy ennek tulajdonítottam a dolgot.


Otthon néha édesanyám figyelmeztet, ha esetleg elfeledkezem magamról és meg akarok enni egy tányér sültkrumplit egyszerre. :D Nem tesz megjegyzést, csak szól, hogy nekem lesz rossz később.


Konkrétan csúnya beszólásokat nem kapok, vagy ha igen, akkor csak a hátam mögött és csak halkan merik mondani, a szemembe még nem kaptam ilyet. A többség inkább dicsér, főleg ha csinosan felöltözöm, pedig EGYÁLTALÁN nem nézek ki jól.


Ettől függetlenül úgy gondolom, mások (ilyen jellegű) véleményét mindig magasról le kell tojni. Aki bunkó paraszt, az bárkinek beszólogat, mindegy miért.

Ha esetleg otthon próbálnak jobb irányba terelgetni, mert látják, hogy nem vagy boldog és magadtól nincs erőd változtatni, az megint más téma. Persze akkor sem mindegy, milyen stílusban teszik.


Aki tényleg boldog pl. 100 kilósan és csinosnak érzi magát és egyébként ad magára, azt szerintem nem lehet meghatni egy olyan beszólással, hogy "hú de nagy a kufferod".

Aki pedig elégedetlen magával és nem fogadja el a saját testét, az meg fog sértődni annyitól is, ha kiveszik a kezéből a tányért, mikor már ötödszörre szedne a rántott húsból.


165/95

2017. dec. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját súlyommal szoktam poénkodni mindenféle társaságban, egyszerűen viccesnek tartom, hogy mások mekkora jelentőséget tulajdonítanak ennek.
2017. dec. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Soha nem kapok megjegyzést. Pedig az utóbbi időben nagyon látványosan meghíztam. Amikor vékony voltam, akkor rengeteg bókot kaptam, és még most is - nyilván nem annyit, mint amikor nagyon jó alakom volt, de most sincs okom panaszra. Persze azért panaszkodok, pedig tudom, hogy nem azt kéne, hanem felemelni a nagy se..em.
2017. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!