Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos amilyen megjegyzéseket mondanak rám és a párkapcsolatommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

én 28 vagyok párom 21 lesz.

Ismerősöktől barátoktól azt kapom, hogy azért van ilyen fiatal párom, mert egy igazi érett nőt nem tudnék megszerezni, megtartani, mert egy igazi érett nőnek egzisztencia kell, érett férfi és hogy én biztos nem vagyok ilyen, ezért van felem egy ilyen fiatal lány.


2014. jan. 19. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak irigyek a boldogságodra,nem kell velük foglalkozni.
2014. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ASOT ***** válasza:
100%

Hát ezek jó nagy marhák!

21 évessel már semmi gond nincs ha 2 lábbal áll a földön.

Érett nőnek egzisztencia kell? Az már régen rossz ha egy érett nőnek , egy ÉRETT nőnek ezaz elsődleges h a pasinak mindene meglegyen neki meg ááá ugyan minek...

2014. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, mivel nem ismerlek, ugyanakkor nem értem, hogy ezeket te miért nevezed a barátaidnak.
2014. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Érett nőnek egzisztencia kell? Pont, hogy nem!

Ezek csak féltékenyek!

2014. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerőseid és a barátaid általánosító, csőlátású, rosszakaró szemétládák, már bocs.
2014. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szeretitek egymást?

elvagytok?

szex ok?

ha igenek a válaszok akkor ne foglalkozz más barom véleményeivel!!!!

2014. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igazuk van.

Ahogy én látom, 30 alatt a nők többsége még nincs szellemileg érett állapotban.

És egész sokkal magasabb egy 30 éves nő igénye, mint egy 20 évesé szerelemben.

2014. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát hülyék az ismerőseid :D Az pont ideális korkülönbség.
2014. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ennyiből mondjuk nem sokat lehet mondani, láttam már hasonló párt, de ott a kettő értelmi szintje együtt nem érte el egy átlagos emberét, de olyanra is láttam példát, hogy tényleg összeillenek.


De ez az érett nős dolog hülyeség, ezt tényleg akkor mondják ha kib..szott féltékenyek.

2014. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ismerősöktől kapod, akkor azért érdemes lenne rajta elgondolkodni. Alapvetően ez a korkülönbség nem olyan vészes, de általánosságban igaz szokott lenni az, amit mondanak, pláne ennél nagyobb korkülönbségnél.

És ha olyanok mondják, akik ismernek téged....

2014. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!