Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen megjegyzéseket tettek...

Milyen megjegyzéseket tettek már a külsőddel kapcsolatban, amin meglepődtél? Miért?

Figyelt kérdés

Rossz és jó is jöhet.


Én szinte csak pozitívat kapok, és pont az ellenkezőjének látom magam..Ti hogy vagytok ezekkel? :)



2013. ápr. 30. 10:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer Audrey Hepburnhöz hasonlítottak.. szetem cseppet sem hasonlítok :D

Sok negatív dolog jött fiatalabb koromban, mindenért lenéztek :D

De ma már xarok rájuk... ők sem tökéletesek...

2013. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A visszajelzések szerint szépnek, gyönyörűnek, szexinek, vagánynak tartanak. Kár hogy ez mind csak a ruhák és smink érdeme.
2013. ápr. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Van az a duma, hogy amit kisugárzol, az számít, és nem az, hogy valójában szép vagy-e. Na, én azon szoktam meglepődni, mikor épp magam alatt vagyok, és azt mondják, hogy hú de jól nézel ki, milyen derűs vagy.


A másik, amin el szoktam csodálkozni, ha pl. egy új nadrágban megyek melóhelyre, és egy régi inget veszek fel, akkor mindenki odavan, hogy de jó az új inged! - pedig azt már egy csomószor láthatták, de a nadrág senkinek fel se tűnik.

23F

2013. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én már kaptam hideget-meleget, attól függően, épp kitől érkezett a vélemény.

Teltkarcsú, nőies alakom van; kaptam már olyat is, hogy nagydarab vagyok, de olyat is, hogy mennyire jól nézek ki. Vékony lányoktól még olyat is hallottam, hogy inkább cserélnének velem, csak mert nőiesebb vagyok, amin nagyon meglepődtem, mert én mindig rájuk irigykedtem. :)

Azt többen mondták már, hogy nagyon szép az arcom, ami szintén elég hihetetlen számomra, mert én őszintén borzasztónak találom. Nem is fotózkodom soha. Ettől független jól esett, hogy mások nem így látják. :)

23/l

2013. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban kövér voltam, csúfoltak miatta. Ezek voltak a beceneveim: hájzsák, gömbfejű, dagi, pufi stb. 13 évesen elkezdtem fogyózni meg sportolni, ma 31 éves vagyok, tökéletes az alakom, mert azóta is sportolok. Akik meg a legjobban csúfoltak, azokból lettek a legkövérebb, legigénytelenebb csajok. A fiúk meg akik akkor kiröhögtek, amikor lefogytam, mind járni akart velem...jó érzés volt őket elküldeni melegebb éghajlatra :D
2013. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nincs igazán jó külsőm, de most elkezdtem edzeni, h ezen javítsak egy kicsit, mert volt már olyan, h visszautasítottak lányok :-/ (pusztán a kinézet miatt...) de nem sokat foglalkoztam vele, ha ilyen **** akkor ilyen **** is marad. :)


Viszont azt már mondták, h gyönyörű szemeim vannak :) (csaj teljesen velem szemben mondta ezt, úgy, h egyenesen a szemembe nézett, meg is lepődtem rajta.)

2013. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

általában pozitív visszajelzéseket kapok. negatívat ritkán, és az sem lehúzó szándékú ált. kettőt emelnék ki

1: megkérdezték,hogy várandós vagyok-e. 57kiló vagyok és 171 centi,teljesen arányos testalkattal, nem értettem a dolgot.

2: azt mondták, hogy idősebbnek nézek ki,mint amennyi vagyok, pedig szerintem még annyinak sem nézek ki.

2013. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Azt mondták, hogy milyen szép telt szám van. Pedig én úgy látom, hogy kicsi és vékony is :D
2013. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Régen még általános iskolában ment a dagadtozás. Régen az is voltam, ez tény. Bagolynak is hívtak már, meg Doby manónak is, mert eláll az egyik fülem, és a bagolyt még a szemüvegem miatt is mondták. Pápaszemes stb... Régen sok negatívumot kaptam. Most viszont pont az ellentétje :) Csupa pozitív dolgokat kapok, aminek örülök. A legviccesebb ez volt, amit nekem mondtak: "Régen csak egy hernyó voltál, kicsi, pápaszemes és dagadt, de mára pillangó lett belőled, egy gyönyörű sportos szexi csaj." Nem vagyok egos, szerintem még most is lenne min változtatni magamon, nincs testrészem (kivéve szemöldök, hát, vádli), amit el ne cserélnék magamon. Talán ezzel a hárommal vagyok megelégedve.
2013. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az egyik az, hogy fogytam. Valóban fogytam, de nem most, hanem hónapokkal ezelőtt, és azóta ilyen vagyok. De mindenki ezt mondja. :D Jól esik, de hamarabb is észrevehették volna :D

A másik, hogy észre sem veszik a fogaimat. Van két rossz helyre nőtt fogam, és szerintem nagyon látszik, amikor nevetek, ehhez képest már többen is mondták hogy észre sem vették.

A harmadik bókot pedig épp tegnap mondták: hogy mit csinálok én a fogaimmal, mivel olyan szép fehérek. :D Semmit, mosom, és kész, jó fogakat örököltem. Jók, csak csorbák kicsit.


Rosszat nem igazán kapok, de legalábbis a szemembe nem mondják. Hogy a hátam mögött meg mit beszélnek, hát az nem érdekel.

20/L

2013. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!