Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem magam, miért akarok...

Nem értem magam, miért akarok mindig mást?

Figyelt kérdés
Ha dolgozom, csak arra vágyom, hogy legyen már hétvége és ne kelljen menni, csinálhassam a dolgaim, ha viszont hétvége van/szabin vagyok, akkor meg csak fekszem itthon kb (pedig lenne mit csinálni) és inkább mennék dolgozni. Miért?!
2017. dec. 25. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős dolog. Én most a szilveszteri bulit várom. De biztos vagyok benne hogy mikor ott leszek az jár majd a fejemben hogy bárcsak otthon lennék.
2017. dec. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De miért csak fekszel, miért nem tevékenykedsz.
2017. dec. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"akkor meg csak fekszem itthon kb (pedig lenne mit csinálni)"


Mert lusta vagy, sírni meg könnyebb, mint valamit csinálni. Nyilván mennél dolgozni, hiszen unod magad baromira. Keress egy hobbit, olvass, süss, játssz, kirándulj. Csinálj úgy, mint egy felnőtt ember és foglald el magad, rögtön nem fogod a munkát visszasírni.

2017. dec. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A munka felelősséggel jár jobban, mint az otthoni tevékenység, vagy mint a semmittevés. A kettő közt vacillálsz.
2017. dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!