Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek meg olyanok is,...

Miért néznek meg olyanok is, akik eddig nem figyeltek fel rám? Egy ilyen szemöldök valóban ennyit számít?

Figyelt kérdés

[link]


Most ünnepek előtt unokatesóm meggyőzött hogy elvisz engem oda ahol neki is szokták csinálni a szemöldökét, kimondott férfiakra szakosodott ott némelyik dolgozó, tőlem kicsivel fiatalabb 18-20 évesek, még borostája sincs némelyiknek mégis teljesen rájuk bízhatja magát az ember mert értenek hozzá.


Előtte semmi formája nem volt a szemöldökömnek, mondom ha nem tetszik majd visszanő, az arcommal különösebb gond nincs, csak nem szoktam ilyenekkel foglalkozni


Viszont így 25 évesen lehet hamarabb is adnom kellett volna az ápolásra.


2017. dec. 25. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Hát ez k..va jó! Hah! Jót nevettem, köszönöm! Meleg vagy e? Esetleg metroszexuális? Ha igen, akkor pazar egy ilyen cucc, de férfi nem csinál ilyesmit. Ne csodálkozz, hogy megbámulnak. Azt próbálják eldönteni, hogy jól látják e ezt a hülyeséget.:)
2017. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze, egy férfi azért nem csinál ilyet, mert a legtöbbje hajvágáson borotválkozáson és körömvágáson kívül mással nem foglalkozik a testén.


Nem hinném hogy egy szemöldöktől válik valaki biszexuálissá... jól is néznénk ki.

2017. dec. 25. 21:34
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
srácok esetén ezt a metroszexuális tempót hogy formatervezzük a szakállat meg a szemöldököt is, rendkívül langyinak és férfiatlannak tartom. Szerintem ne így akarj magadnak kisugárzást és sármot szerezni, ez nagyon feminin
2017. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Rossz helyre írtad ki a kérdést. Az oldalon van külön homoszexualitás kategória
2017. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Nos. Én nem ítélkezem.

A szemöldök valóban meghatározó. Ez adja az arckarakteredet. Szóval lehet tényleg segített.


Másrészt viszont lehet csak furának/szokatlannak tartják az emberek, esetleg NAGYON látszik, hogy valami csavar van a dologban és ezért "megcsodálnak".

2017. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg csajként úgy gondolom, hogy ha valakinek olyan ronda, bozontos szemöldöke van, mint a videóban akkor csináltassa meg. Egy lány se szereti az összenőtt szemöldököt, olyan igénytelen. Vannak srácok akiknek alapból normális, azoknak nyilván nem kell... Az, hogy mennyire b*zis a srác arcától és kisugárzásától is függ, ahogy a formára nyírt szakáll is.
2017. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet, hogy milyen lett, légyszi.:)

20L

2017. dec. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is megnézek minden pasit ilyen szemöldökkel, mert hülyén néznek ki :D barátnőmmel szoktunk mindig nevetni. egyáltalán nem férfias viselet.

Viszont ha nem olyan szemöldököt csináltat mint a nők, akkor még jól is állhat az igazítás. :)

2017. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!