Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valóban ízléstelen? Világos...

Valóban ízléstelen? Világos haj és sötét szemöldök.

Figyelt kérdés

Tényleg ronda egy világos hajhoz a sötétebb szemöldök? Vélemények?


Pl.:


[link]

[link]

[link]


2010. júl. 19. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem olyan szörnyű, na de ez: [link] viszont mentségére szóljon, hogy a rúzs színe nagyon szép
2010. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így egyáltalán nem. Barna szemöldök szőke haj oké. Csak fekete szemöldökkel gáz szerintem.(Bnőmnek tetovált fekete szemöldöke van vastag + szőke haja...elég undi.:S)
2010. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem egyáltalán nem :)
2010. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2010. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezeken a képeken amit belinkeltél nem ronda, de amit az első válaszadó linkelt ízléstelen
2010. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én azt nem értem hogy fehérszöke hajhoz miért fekete szemöldököt választanak? az ember ha ránéz az arcára rögtön a fekete szemöldököt nézi nem pedig szeme szinét vagy a mosolyát undoritó
2010. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire szőke, mennyire vastag az a sötét szemöldök
2010. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne üssön el nagyon a két szín. Azokon a képeken amit te linkeltél, ott a hajtő sötétebb és egyiken sem hidrogénszőke a haja, így nem vészes.

20L

2010. júl. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!