Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a sok irigykedő, provoka...

Mi ez a sok irigykedő, provokatív kérdés?

Figyelt kérdés

Az egyik irigykedik, a masik meg provokál az ajándekokkal, anyagi helyzettel kapcsolatos kerdésekkel.

Gyerekek ezek? Vah buta felnöttek?



#ajándék #irigység #provokaciáó
2017. dec. 26. 13:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%
Ez meg a másik, soha nem értem, ha egyértelműen kitaláció a kérdés, vagy látszik, hogy egy kezét dörzsölgető troll tette fel, akkor minek esnek egymásnak az emberek, meg adják alá a lovat.
2017. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok


Jó szórakozást, még karácsonykor is ment a parti! :D

2017. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodj meg, és próbálj szelektálni a kérdések között, ha ez téged ennyire felzaklat. Mindig is lesznek hevesebb vérmérsékletű emberek, akik nem csendesen osztják meg nézeteiket, hanem vitát gerjesztenek.
2017. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Én jókat derülök... a kamusztorikon is, meg alatta a 2 táboron....

Mindig elképzelem a troll fejét, hogy hatradőlve röhög a vitakon.

2017. dec. 26. 14:31
 15/15 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ezért írtam, hogy mindig lesznek olyanok, akik századjára is képesek nekiesni a lerágott csontnak és egymásnak. A troll meg élvezi.
2017. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!