Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha utálom magam?

Mit tegyek, ha utálom magam?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, régebben sokszor cs*sztettek, mert elég dagadt voltam (5-es koromban 55 kiló körül) mostmár egész jó talán,nem piszkálnak,de magamnak sehogy se tudok tetszeni, akármit csinálok,rohadt rondának találom magam, képeket is nagyon ritkán csinálok magamról (mostanában egyáltalán nem).

Érzem hogy ez nem lesz jó így,sehogy se tudom elfogadni magamat,semmi önbizalmam sincsen.

Mit tudnék tenni,hogy ez valahogy megváltozzon?


(Nem sajnáltatni jöttem magamat,csak leírtam a tényeket.)


2017. dec. 26. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én meg nem tudom milyen színű cipőfűzőt vegyek magamnak.
2017. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad s ennyi...esetleg kicsit tatarozzad is...
2017. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15 éves vagy, még rengeteget fogsz változni, ne aggódj. Meg gondolom már lefogytál, mostmár nem tudnak amiatt piszkálni, hogy duci vagy. De ha attól jobban érzed magad, hogy megcsinálod a hajad, akkor csináld, ha attól, hogy sminkelsz, akkor sminkelj, ha attól, hogy csak fekete ruhákat hordasz, hát tedd azt.
2017. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!