Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinmtetek beengednek a...

Szerinmtetek beengednek a bőrpofára aminek megtekintése felnőtteknek sem ajénlott? 20-on éves vagyok de asperger szindrómás és van erről fogyatékos kártyám is és azzal venném a jegyet mert úgy olcsóbb.

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen helyesírással ?

Kizárt.

2017. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bőrpofa korhatáros! 65 éves kor alattiak nem nézhetik meg.
2017. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ki fogja megnézni, ha felnőtteknek sem ajánlott?
2017. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én láttam a filmet, és valami krv@ jó lett. Az összes Texasi láncfűrészes részt láttam és mindig imádtam, elmondatom hogy eléggé nagy fanja vagyok. A mostani része meg valami brutálisan jó lett. De ezek szerint erős idegzetem lehet ha simán végignéztem félelem nélkül. Amúgy ha tényleg nem bírod az ilyeneket, akkor ne nézd meg xd de szerintem hülyeség amit mondasz. 18 +os a film, szóval ha nem vagy 14 akkor miért ne lehetne meg nézni? Max ha nem bírod a filmet kimész és hazamész és ennyi. Vagy vigyél magaddal valakit.


18/L

2017. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!