Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Sajnálom" Ti tudtok ezzel...

"Sajnálom" Ti tudtok ezzel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják, de én speciel nem megyek semmire a másik sajnálatával. Szerintem a tettek számítanak. Az, hogy sajnálja-e, hót leszarom. Ti is éreztetek így?
2017. dec. 28. 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Szerintem ezzel akarja kizárni magát abból, hogy a problémáidat hallgassa. Ebből leszűrheted, hogy nem érdekli az, hogy segítsen neked, elintézi ennyivel.
2017. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Akkor ne sajnáltasd magad hanem cselekedj és akkor nem kell hallgatnod mások sajnálkozását..
2017. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezért se mondom el már másoknak a problémáimat, egy olyan világban élünk, ahol a legtöbb ember szarik a másikra...
2017. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Ajánlom ezt a könyvet elolvasni Gary Chapman: Ha nem elég a sajnálom(a bocsámnatkérés öt nyleve).Szó van benne arról kit milyen módon lehet kiengesztelni a megbántás után.Személy szerint nekem se sokat jelent a sajnálom szó.Azt becsülöm többre ha valaki vállja a felelősséget a hibájáért és ezt megmeri mondani.
2017. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Félreértettetek. Pl valaki megbánt és azt mondod, hogy sajnálod amit tettél
2017. dec. 28. 16:33
 6/16 anonim ***** válasza:
Helyzet ės esetfüggő hogy ėrdekel e, vagy elfogadható e.
2017. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Örülni kell ha valaki azt mondja neked valamiért, hogy sajnálja. Mert a legtöbb ember magasról szarik a te érzéseidre, gondolataidra, problémáidra, és még ennyit sem fog mondani.
2017. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Személyfüggő, aki fontos a szívem számára, az a személy semmivel nem képes megbántani engem, ráadásul akkor is csak magamat ítélem el emberileg. Ha viszont egy számomra nem fontos személy az illető,vagyis egy olyan valaki aki számára nem is nagyon nyílok meg, akkor nem feltétlenül érzem szükségét annak, hogy túllépjek a sérelmen, és továbbra is beszélgetést folytassak vele.
2017. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Üres frázis.

Velem egyszer valaki úgy kbsztt, hogy azt ki kéne adni könyvben mint elrettentő példa. A végén állt ott előttem és ennyit mondott: hmmm...sajnálom.. tényleg.

Legszívesebben..... úúúú... na mindegy. Gondolhatjátok.

Akkor már inkább ne mondjon semmit. Nem a kávét löttyintette a szőnyegre.

2017. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Attól függ ki mondja, a barátaimnál úgy vagyok vele, hogy esettől függően vagy nem kell bocsánatot kérniük, vagy már nem változtat semmin sem, ilyen helyzetekben azt akarom hallani, hogy érti, hogy mi evvel a probléma és nem fordul többet elő.
2017. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!