Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a személyiség milyen...

Ez a személyiség milyen érdemes kezdeni egy ilyen sráccal okos vagy rafinált inkább? 23l

Figyelt kérdés

Van egy srác akinél még bonyolultabb embert talán nem is láttam ő is sokszor mondta, hogy sokszor magát sem érti nemhogy mást, de közben mégis kicsit fura mert néha meg valami nagyon is öntudatos.


Aki tényleg nem érti magát az általában nem tudja szerintem jellemezni a személyiségét.

Viszont régóta érdekelt a téma már vele kapcsolatban mert eléggé furi. Ezért megkértem, hogy küldjön egy olyan képet ami szerinte az ő személyiségét szerinte legjobban tükrözi (Facebookon van is egy ilyen kérdés ezzel az új funcióval ami bejött onnan jött a ihlet :D)


a lényeg annyi, hogy elküldte a képet amin volt ugye egy idézet is amin ez volt "Ne feledd! Attól, hogy valakinek valami baja van veled az attól még mindig csak az ő baja" :)


Mégis miért ezt a képet küldhette el?


fura picit az egész, amikor megkérdeztem tőle hogy mit vesz észre egy emberen először azt mondta "a hazugságot"



milyen lehet új kb nagyon kb egy ilyen ember? nyilván nem lehet ezt pontosan meghatározni, nem is a cél hanem hogy kb.


tudna valaki ezzel kapcsolatban tanácsot adni?

elég okosnak látszik ez a srác, és nem akarom hogy túl járjon az eszemen.


2017. dec. 14. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de ha őszinte választ vársz, abban az esetben muszáj elmondanom, hogy:


- A kérdés fősorának mondattanilag nincs értelme.

- Az írásod hemzseg a helyesírási hibáktól, és úgy látom maga a szerkezet felépítése is komoly gondot okoz

- Mindezt 23 évesen produkálod


Szerintem vigyázz ezzel a fiúval. Ha nem akarod, hogy idővel átverjen, szerintem el se kezdd ezt a kapcsolatot. Sajnos úgy érzem, nem lesz neki kihívás, hogy "túljárjon az eszeden".

2017. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! :) igen bocsánat, kissé összezavarva tudtam csak megfogalmazni a dolgokat. Sokszor megesik velem+sietek is.
2017. dec. 14. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki valamilyen szituációban nem érti önmagát, az azt jelenti, hogy határozatlan. Mivel nincs tisztában a saját szándékaival, cselekedni sem fog, vagy maximum csak olyan irányban, hogy a jelenlegi állapot ne változzon meg. A "mély életigazságok" hirdetése is csak a bizonytalanságát erősítik meg, valljuk be, nem túl tesztoszteron-szagú az ilyen viselkedés egy férfitól. Így látatlanban én egy túlérzékeny, határozatlan embernek vélném, akit egy erős nő könnyedén tud irányítani, ha akar. Egy hasonló nő pedig hamar megőrülne tőle és elhagyná.
2017. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ezért megkértem, hogy küldjön egy olyan képet ami szerinte az ő személyiségét szerinte legjobban tükrözi "


""Ne feledd! Attól, hogy valakinek valami baja van veled az attól még mindig csak az ő baja""



Nekem erről az jutott először eszembe, hogy "Hagyj békén a p.csába ezzel..." :D

2017. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valszeg volt sokszor olyan hogy nem bírták őt a személyisége miatt, ezért választotta ezt az idézetet.

És gondolom párszor át is cseszték.

Meg közben ezzel a szövegével mutatja, hogy ő mennyire okos, nem lehet átcseszni, szóval vigyázni kell vele.


"Én átlátok másokon simán. Ha valakinek baja van velem, az az ő baja, nem az enyém! Ennyi!"

Kb ilyen feelingje van neki.

2017. dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!