Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen témában érdemes etika...

Milyen témában érdemes etika beadandót írni?

Figyelt kérdés
Etika órára kell egy beadandót írnom, de nem tudom milyen témában. Feltétel :csak annyi hogy 1-1,5 oldal legyen. Bármilyen témában.
2017. dec. 29. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Abortusz, Eutanázia, idős szülő ápolása, örökbefogadás, internet használat, migráció, vegetarianizmus.. Rengeteg téma van, amiről simán lehet 10 oldalt is írni gondolkodás nélkül.
2017. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az abortuszról írtam kb. ennyit 0 háttérmunkával, mert csak felsoroltam az összes vele kapcsolatos dilemmát (ha a szexualitás szükséglet, tökéletes fogamzásgátlás meg nincs, akkor elvárható-e az önmegtartóztatás, a védekezés hiányából bekövetkező kamaszkori terhesség mennyiben a kamaszok, és mennyiben a nem megfelelő felvilágosítás hibája, mennyivel "emberibb" az önálló életre még képtelen magzat, mint azok az állatok, akiket azért ölünk le, hogy megegyük őket), majd leírtam, hogy nem érzem magam kompetensnek ezekre a kérdésekre általános érvényű választ adni. Nem csak elfogadták, de ötös is lett. (OKJs eü képzés, jog és etika tantárgy) Egyetemen mondjuk gondolom ez édeskevés lenne, vagy ez még gimis etika? (Évfolyamtársaimnak volt ilyen, szerencsére fel volfam mentve :P)
2017. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó, ez elérhető valahol? szívesen olvasnám
2017. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kérdező: én pl. a szólásszaadságról vagy a vallásszabadságról írnám
2017. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3: Ha privátban adsz egy elérhetőséget, szívesen elküldöm a dokumentumot, de tényleg ne számíts nagy eresztésre. Egy sebtiben összedobott, abszolút rögtönzött fogalmazás az egész, süt róla a házifeladat jelleg :)
2017. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1;2 ; 4 köszönöm a visszajelzést!

Még lesz rá egy pár napom rájuk keresek és megnézem őket!

2: igen gimis vagyok :)

2017. dec. 29. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!