Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyeseknek valóban olyan...

Egyeseknek valóban olyan rossz volt ez az év meg a tavalyi, meg bármelyik vagy csak én nem értem a viccet?

Figyelt kérdés
Vagy lehet még fiatal vagyok. A nagy közösségi oldalak egy részén (főleg Tibi atya, de Apafián meg Trollfaceen is) mindig azt látom, hogy na túléltük ezt az évet, vagy a következő évet is ugyanígy elcs.szed. Lehet csak én nem értem ezt a stílust, de ahogy belegondolok az elmúlt éveimben még ha sikertelenség, csalódás is ért, mégis elmondhatom, hogy jó évem volt. Nem tudom ezzel ti hogy vagytok, de nem érzem magam semmit érőnek, mint ahogy egyes oldalak ezzel próbálnak viccelni. Boldog új évet kívánok mindannyiótoknak!

2017. dec. 31. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy rossz év volt valamelyik még nem jelenti azt, hogy semmit érőnek érzi magát az illető. Ezek az oldalak kifejezetten a nagyon sarkosított humorból élnek. :) Nem kell komolyan venni. :) BUÉK
2017. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják hogy akinek nem inge ne vegye gatyára.


Amiket felsorolsz közösségi oldalak pont a vérszívásról, odaszúrásról szólnak. Ez olyan mintha egy autós oldalon azt kritizálnád hogy miért csak autókról írnak. Vagy egy rajongói oldalon miért isteníti mindenki az adott rajongás tárgyát/személyét.

2017. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyfajta negatív humor. De tényleg elég ócska év volt és nem csak nekem .Akinek meg jó volt az örüljön,majd a jövő évben ő is megszívja :D
2017. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze én is értem, szoktam is poénkodni vele a barátaimmal, csak egy-két hozzászólást mikor látok, szörnyülködök...
2017. dec. 31. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nézd, van aki ezzel poénkodik, holott semmi gondja. Nekem például valóban sz@r évem volt(egészsegügyi szempontból), de ez van. Remélem, hogy jövőre jobb évem lesz.
2017. dec. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!