Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen elmebeteg...

Tényleg ilyen elmebeteg emberek vannak? Mit csináltatok volna a helyembe?

Figyelt kérdés
Egy kajáldában voltam egyik nap, csak annyit éreztem mintha picit meghúzták volna a hajamat, de nem foglalkoztam vele, mert ismerem azt aki tette és betudtam annak, hogy megint csak szórakozik vmi, így meg se fordultam meg semmit se szóltam. Aztán néhány perc múlva éreztem, hogy nagyon büdös van és jön a hátam mögötti résztől, akkor esett le, hogy az a hajhúzás az volt?m, hogy meggyújtotta a hajsm végét, amit kb rögtön el is oltott az volt az a hajhúzás. Még bőven ott voltak mikor nekem is feltűnt az eset, de ilyen elmebetegekkel nem állok le, szerintetek jól tettem?
2018. jan. 2. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Meggyújtották a hajadat és csak ültél tovább mintha mi sem történt volna??????

Minimum a fejébe húzom az asztalt!!

2018. jan. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, jó béketűrő ember vagy... kajálda, ha van kamera, elkérni a felvételt, szemtanúkat gyűjteni, de minimum nekiállni visítani fejhangon, és kihívom a rendőröket. Az, hogy elmebeteg, nem mentség senkire, ne hagyjuk már, hogy másokat gyújtogasson...
2018. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetted jól. Most "csak" a hajadat gyújtogatta, ha erre képes, legközelebb akár valami durvább dolgot is művelhet veled. Gyerek vagy még? Valakinek szóljál a dologról, mert ez nem normális, ez már nem csintalankodás, hanem a testi épség veszélyeztetése.
2018. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem mentség a tettére, hogy rögtön eloltotta.
2018. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Hat nem tudom mit tennek ez helyzet fuggo de volt egy lany az osztalyban akinek ugyan ezt csinaltak, csak egy kicsit temperamentumosabb tipus volt. :D matekoran gyujtotta meg az egyik srac a haja veget es a lany azonnal megfordult es a korzojet a gyerek kezfejebe vagta. Frocsogott ott mindenfele a paradicsomle :D meg most is meg van a heg a kezen es nem probalkozott tobbszor ilyen buta jatekokkal :D
2018. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Remekül tetted, vicces lesz, ha egyszer majd NEM tudja eloltani a hajadat és leég a fél fejbőröd.


Én minimum leordítom a fxba és bizony rossz passzban bizony fel is jelentem.

2018. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem tetted jól, mert így miért ne csinálná máskor is? És lehet ilyenből komoly baj is.
2018. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!