Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne aggódjak?

Mit tegyek, hogy ne aggódjak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy összecsapnak a fejem felett a hullámok. Sok minden összejött az utóbbi időkben és emiatt idegeskedem, stresszelek, és nagyon nagyon aggódok, hogyan tovább? Nem akarok túlzottan aggódni, nyugit akarok. Mit tegyek, hogy ne aggódjak már annyit? Tanácsot szeretnék!

2018. jan. 3. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a leszaromtablettát ajánlom. Amióta én is csak kívülállóként kezelem a saját életemet, amióta az ilyen "univerzumleckék"-et nem veszem magamra, néha még röhögök is hogy mekkora szánalmas gyökér bepróbálkozás a nyugalmamból való kibillentésre, érdekes módon kevésbé csócsálnak az ilyen fasságok. Azt kell megtanulni hogy a saját lelki békénk, az önbecsülésünk és önszeretetünk, következésképpen a mentális jól-létünk nem függhet a külső körülményektől.

Amit meg tudunk tenni a saját érdekünkben azt tegyük meg, így nem kell szemen köpni magunkat a 'milettvolnaha'-kkal, de ha valami nem sikerül, akkor szégyellje magát az univerzum vagy a karma, vagy az istenek vagy nevezd aminek akarod. A dolgok sokszor maguktól jobban és spontánabbul megoldódnak, mintha görcsösen rájuk feszülünk.

A görcsös aggódás és a félelem pont a legfeleslegesebb dolog. Ugyanis: ha tudsz változtatni azért felesleges, ha nem tudsz akkor meg azért.

2018. jan. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy néha az ilyen kutyaszorítók visznek végül előbbre. Volt hogy valami váratlan szarcsi ért. Mérges voltam, aztán utána olyan dologban lett részem, ami nem jött volna össze a szar nélkül. A dolgok nem jók vagy rosszak csak vannak. A jó és rossz az mindig szubjektív, egyénfüggő. A legnagyobb tragédiából is lehet profitálni és a javunkra formálni. Csak oda kell figyelni és meglátni a lehetőséget.
2018. jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!