Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok mit jelenthet...

Mit gondoltok mit jelenthet ha valakinek azt mondják hogy értelmesnek tünsz?

Figyelt kérdés
Még régebben egy nénike mondta rám meg általában azt mondják hogy annak tűnök ez miben nyílvánul meg?
2018. jan. 5. 01:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában akkor mondják ezt, ha szimpatizálak valamivel, amit mondasz, vagy tetszik nekik a gondolkodásmódod, esetleg simán okosnak tartanak.

Én mondjuk, bár többnyire nem annak szánják, kissé leereszkedőnek tartom ezt a bókot. Szerintem az értelem a minimum, amit a másik emberről feltételeznünk illik minaddig, amíg rá nem cáfol.

2018. jan. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Fogalmam sincs, nekem nem "tünsz" annak.
2018. jan. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket de ezt legtöbbször akkor mondják amikor meg se szólalok csak ülök egy helybe és figyelek 😅
2018. jan. 5. 02:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg volt amikor szimplán oda fordult hozzám egy idős hölgy és elkezd nekem mesélni meg ha valaki panaszkodik mindig engem talál meg és nem tudom miért vonzom az ilyen embereket de mindig megtalálnak 😅 meg elvileg jó hallgatóság vagyok de hogy miért na ezt sem tudom 😅
2018. jan. 5. 02:16
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Érzik rajtad a balek szagát.
2018. jan. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen aki meghallgatja a másikat az balek. Nagyon okos gratula. Ülj le 1-es se fiam 😀
2018. jan. 5. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki kérés nélkül hallgatja vadidegen emberek süketelését, az balek.
2018. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És aki a másikat baleknek nevezi úgy hogy nem is ismeri a másikat az milyen? 😂😂😂😂
2018. jan. 5. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!