Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Művészek! Ti hogyan írnátok...

Művészek! Ti hogyan írnátok le ahogy látjátok a világot?

Figyelt kérdés
Tudom én, hogy nehéz szavakban megfogalmazni, de hátha :).

2018. jan. 5. 19:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező!


1. Don't feed the trolls.

2. Rakd át a kérdésed a Kultúra és közösség kategóriába, h kapj értelmes választ is.

2018. jan. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
12-es hát ha tudnám hogyan kell már rég át is raktam volna :/
2018. jan. 6. 10:28
 13/18 anonim ***** válasza:
22%
ja és sajnos még nem tudom, hogy művész vagyok-e..
2018. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem hiszem el bmeg.Ha nem tudod elviselni a kritikát akkor húzz a pcsába innen és ne az én válaszaimat törölgettesd le te idióta.Látszik, hogy az iq dzinted egy nagy nulaa.
2018. jan. 7. 11:19
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, hagyd annyiban! Az én kérdéseim alatt is ezt csinálják, sőt, még megannyi felhasználóé alatt. Nyugtasson a tudat, hogy ezek a kis senkik a szemedbe sem mernének nézni élőben. :D
2018. jan. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
32%
Én kizsákmányoltnak látom a világot, kihasználják a tudatlanabb, műveletlenebb embert, elveszik a pénzét, mennél többet küszködsz, annál kevesebb marad. Nincsen már értelme élni lassan... Minden amit tökéletesnek hittem, csak illúziók voltak. De most, hogy letisztult előttem a valóság, megszűntek az illúziók, lehullottak a leplek, látom, hogy minden értelmetlen, sivár. A mindennapok fáradtságos küzdelme lassan felemészti az embert hol testileg, hol lelkileg. Nem jó, ahogy jelenleg működtetjük a világunkat. Minden nap amikor felébredek, már lassan nem is tudom, hogy miért is ébredtem. Testem hányódik-vetődik ez anyagi világban, lelkem tönkreteszi mindez. A lényem és lényegem van pazarolva, minden egyes kimondott szó, megtett tett, lényem egy-egy darabjának az elköltése. Ami az enyém, csak eme röpke percnyi lét, e maroknyi anyagkupac, amely a testem, de talán ezek se az enyém... Már nem tudom... Mostanra mindent ismerek a valóságból, felfedeztem a tavaszokat, a teleket, a nyarak kánikuláit. A tavasz, amely oly sokszínű, számomra már az sem mutat semmi újat, még a megújulással sem.
2018. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Megtapasztalásokat és élményeket és megértéseket szerezni jöttünk erre a Világra, aztán majd hazamegyünk vissza a Mennybe. Ide csak lejöttünk, leszülettünk megélni szituációkat, kipróbálni magunkat különböző helyzetekben; meg más-más kultúrákban is; mert szerintem ennek reinkarnáció nélkül nem lenne értelme. Tehát ha csak egy életünk lenne, és annyi. Meg különböző szerepeket próbálunk egyszer gazdagnak születik valaki, máskor ő teremti elő kemény munkával, máskor szegény családban nő fel és sok testvére van, máskor egyke. Máskor a magányt akarja megtapasztalni; egyszer kemény fizikai melót végez, máskor elmegy virágárusnak; egyszer nagy, híres ember lesz; egyszer csak egy pici közember. Egyszer meleg helyen él, egyszer hideg helyen; egyszer 4 évszakos helyen; egyszer kutyát tart , egyszer állatkertben gondozó; egyszer orvos, egyszer festő, egyszer fizikus, egyszer sportoló, egyszer ruhagyártó, egyszer fodrász, egyszer szakács, egyszer szerelő, egyszer tanár, egyszer pap, egyszer uralkodó, egyszer koldus, stb.
2018. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok a világgal, hogy csak szemlélődök és hagyom, hogy átcsorogjon az elmémen a valóság...
2018. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!