Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik 83-84- ben születettek,...

Akik 83-84- ben születettek, ti is öregnek érzitek magatokat? Föleg akiknek már van családja, gyerekei, és látjátok ahogy cseperednek?

Figyelt kérdés
Nektek is gyorsan elrepült a gyerekkor, ifjúkor? Mi a vêlemênyetek a mai fiatalokról? Hogyan telt a ti gyerekkorotok? Milyen zenét, filmet szeretettek? És manapság ti sem tudtok meglenni az internet nélkül? Mobil nélkül? Én 32 éves vagyok, két gyerekkel és kb 23- nsk érzem magam ettől függetlenül, csak volt egy műsor a tv-ben és egy barátnőmmel is pont szóba került a mi gyerekkorunk, az akkori divat stb...és kicsit sziven utott hogy már ilyen "öregek" vagyunk. Más is érez hasonlóképpen?
2016. máj. 3. 13:10
 1/5 anonim válasza:
Hát igen, rövid az élet. És az ember erre csak akkor jön rá, mikor már leélte életének nagy részét.
2016. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon repül az idő. Én is mikor kb ennyi voltam és egy 18 körüli lány azt mondta : CSÓKOLOM. Na ez szívem ütött.
2016. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lelkileg öregnek érzem magam, fizikailag nem. Azzal, hogy papíron hány éves vagyok, keveset foglalkozom.

Akkor lepődöm csak meg, ha új ősz hajszálakat látok magamon, vagy egy kétezer után(!!!) született emberrel folytatok le relatíve magas színvonalú társalgást.


De ez az élet rendje, nem siránkozok semmin. Internet nélkül nehezen vagyok meg, a mobil egyáltalán nem érdekel, mondjuk férfiként nyilván könnyebb elfogadni az idősödést, mint nőként.


Zene: egész gyűjteményem van a 2000-2001 körüli populáris dalokból, nálam az volt a műfajban az érdeklődésem csúcsa.

2016. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33 vagyok. Hát azért amikor betöltöttem a harmadik Xet azt rosszul viseltem. Mindig is öregnek éreztem magam a kortársaimhoz képest, de egy jó ideje még jobban érzem. Legtöbben ezt mondják ez a legjobb kor, de nekem elég sok egészségügyi problémát hozott csak, nem tudom mi lesz még majd a rettegett 50nél amire tényleg azt mondják, hogy nagyon megérzi az ember.
2016. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagytok öregek. Ráadásul most hasznosak vagytok a társadalomnak és nevelitek a jövő generációjat. Ez szép dolog.

19/l

2016. okt. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!