Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti hogyan bírjátok ki, hogy...

Ti hogyan bírjátok ki, hogy látjátok, ahogy mindenkinek akit ismertek babája lesz, csak nektek nem?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim felének már meg van a saját családja, babája, van akinek több gyereke is van. És én pedig csak itt vagyok, évek óta próbálkozunk, és semmi. Nem tudok boldog lenni már senkiért, akinek sikerült a baba. Már nem is reménykedek, hogy nekünk valaha is lesz gyerekünk. Úgy érzem, hogy azért, mert nem vagyok képes arra, amire minden nőnek képesnek kéne lennie, azaz gyermeket szülni, már nem is vagyok igazi nő.

Ez megmérgezi a kapcsolatunkat is lassan. Már az együttlétekhez sincs kedvem. Teljesen depressziós vagyok.

Inszeminációra, lombikra nincs pénzünk.

Úgy érzem, semmit nem ér az életem, és a férjem jobban tenné, ha elhagyna, és keresne egy új feleséget, aki képes neki megadni azt, amire vágyik.

Teljesen kilátástalannak látom a helyzetet.

Van még valaki, aki így érez, mint én? Vagy egyedül vagyok teljesen?


2015. jan. 23. 19:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Állj úgy a dolgokhoz, hogy mennyi gond van egy gyerekkel, és akkor sikerülni fog. Tapasztalatom szerint minél jobban nem várja valaki annál könnyebben lesz terhes.
2015. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy pont a férjeddel van probléma. Volt már kivizsgáláson?
2015. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mindketten voltunk kivizsgáláson, az orvosok azt mondják, hogy minden rendben van velünk. Ezért nem is értem, hogy miért nem jön a baba, mert teljesen egészségesek vagyunk mindketten...
2015. jan. 23. 19:35
 4/23 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel egy pszichológust, vannak, akik pont erre a problémára specializálódtak, egyik barátnőm járt ilyenhez és segített a lelki oldalán, sajnos szervi gondokat is találtak, így még küzdenek, de a depresszión segíthet.

Kivizsgálásokon túl vagytok?

Egyébként rengetegen vannak ebben a cipőben, nem vagy egyedül!

2015. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Közbe jött a válaszod, akkor pláne pszichológus!
2015. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Én szívesen cserélnék veled. Nekünk pont azért nehéz mert hamarabb és több gyerek jött. Marhára árért volna, talán türelmem is több lenne hozzájuk. Lehet lepontozni.
2015. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nincs minden rendben, ha évek óta próbálkoztok. Imunnológin, összerférhetetlenségen voltatok. Ciklusaid rendben vannak?

Most nem azért, de ha egy inszemre nincs pénzeteke ami kb 20-30ezer forint, miből akartok gyereket nevelni.

2015. jan. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Dark Angel1987 ***** válasza:
Kedves utolso. Marhara nincs igazad. Az inszem 40.000 ft es ezt ugy kell szamolni hogy ha nem sikerül akkor megegy meg megy es ezt 6 alkalommal ha fiatal vagy. Es az mar baromi sok. Plusz ha sikerul ......
2015. jan. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Dark Angel1987 ***** válasza:
Kérdező. Teljesen megertelek. 29 hónapja probalkozunk egyiküknek sincs semmi baja. De muszáj kitartani mert ez igy nem mehet sokaig. A ferjed szeret de probald magad latni az o szemszögéből. Neki se konnyu.
2015. jan. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Szerintem is hasznos lehet a pszichológus. Sokszor lelki okai vannak a meddőségnek és szerintem Te is agyban blokkolod ezt az egészet.


Kívánom,h egyszer sikerüljön az álmod :-)

2015. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!