Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy küzdjem le az irigységet?...

Hogy küzdjem le az irigységet? Vagy nem is tudom milyen érzés ez nálam

Figyelt kérdés
Az van,hogy ha tetszik valaki és látom,hogy mással jó pofisan dumálgat meg ilyenek,elkezdek irigy lenni,vagy ilyen szar érzés kap el,akár utálat is a másik fél iránt,tök mindegy,hogy az a legjobb barátom vagy egy idegen.Régebben is észrevettem ezt magamon de nem zavart mert nem volt komoly,de mostanában kezdődött ez igazán. Pl.boltban van egy csaj,aki elmondhatatlanul tetszik,tipikusan olyan érzés mint amikor az ember azt mondja,hogy ő a legtökéletesebb. Eleve csendes vagyok,de a közelében meg pláne,nagyon le blokkolok,köszönni is alig tudok,míg mások jól elviccelgetnek vele és olyan rossz. Még a barátok is és olyankor is van ez a fura többszörös érzés amit az elején írtam. Másoktól nem hallottam,hogy annyira bele lennének zúgva,csak annyi max.hogy jól néz ki,de nálam ez valami brutál erős vonzalom,ezért is nehezebb nekem másoknak meg könnyebb,így meg a csaj azt hiheti,hogy direkt vagyok szótlan és ilyen bunkó természetem van,azt közben meg csak félek,hogy mit gondol rólam. Nem tartom magam féltékeny típusnak,szerintem ez 2 dolog miatt van,mert 1,még nem volt barátnőm. Mondjuk volt valaki aki közel állt ehhez és tetszett is,sokszor úgy éreztem,hogy kivétel vagyok nála, de ez nem segített ebben úgy látszik. 2,engem nagyon kevés lány tud megfogni bármennyire is,de aki igen,az konkrétan kiszívja az agyam. 18
2018. jan. 5. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy fogod leküzdeni, hogy lesz majd valaki, aki észreveszi ezt, és rendesen orrbanyom.

Mint minap is voltam a bnőmmel valahol, erre nekiállt bámulni egy srác, és ott keménykedett velünk.

Kb már ott voltam, hogy felrúgom.

Ha olyan béna vagy, hogy nem lehet valakid, már tönkre kell tenni más kapcsolatát?

Undorító.

2018. jan. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!