Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csak vörös husu allatok...

Csak vörös husu allatok tudnak feleteknyseget es irigyseget erezni? Egy kutya tud feltekeny lenni egy ember is de egy macska meg egy nyul mar nem. Hogy van ez?

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

A kutya vörös húsú???


A marha biztos, és szerintem se nem irígy se nem féltékeny típus...

2015. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugy tudom a kutya igen a marha nem all olyan kozel az emberhez nem lehet tudni..gondolom te sem simogatsz marhat napi szinten :D a haziallatokrol beszelek mint pl horcsog tengerimalac kutya nyul stb mer azoknak jobban tudjuk a viselkedesuket mer velunk elnek. De persze kb mindenki ellenezni fogja senki nem fog rajta elgondolkodni mer nem ertik mi koze a hus szinenek a feltekenyseghez mer mas fajta es maskepp van ezaltal osszerakva
2015. szept. 23. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nyúl is lehet féltékeny. Látnád az enyémet :D
2015. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is van nyuszim o nem feltekeny :( a cica se egyedul a kutya vinnyog ha masik allatot simogatok :)
2015. szept. 23. 21:29
 5/7 A kérdező kommentje:
De persze nemazer mer nem szeretneknhanem ilyen termeszet
2015. szept. 23. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az elméletet elő kéne terjeszteni Nobel díjra .
2015. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D
2015. szept. 24. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!