Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok mikor mondhatjuk...

Mit gondoltok mikor mondhatjuk azt hogy valaki túlreagálja a dolgot?

Figyelt kérdés
Itt most magamra céloztam voltam egy étteremben ahol szakács tanulóként dolgoztam. Ott aztán olyan bunkó volt a szakács még az öltözőben is tiszta bunkó volt ha beértem hamarabb és tényleg kezdés előtt bent voltam jóval több mint 30 percel öltözés közben elkezdi hogy haladjál kifele. És úgy hogy én meg ő volt bent erre elkezdi hogy haladjál volt még kb 20 perc a kezdésig. Nem értem hogy lehet hogy én reagáltam túl. Már elkezdi az elsőnap hogy minek ez ide. Na már ott berágtam rá.az egyik nap hamarabb hazaküld hogy nincsen mit előkészíteni direkt megkérdeztem hogy segítsek valamit azt mondja hogy nem aztán amikor eljöttem azt mondták hogy nem ért semmit a munkám. Plusz azt mondták hogy nem azért fizetnek hogy ne csináljak semmit tényleg voltak pillanatok amikor nem tudtam hogy mit csináljak de olyankor fogtam magam és takarítottam, segítettem kihordani a mosogatot, a hütőket takarítottam, az előkészítőket takarítottam, amíg ők ettek legtöbbször csináltam valamit. Ha megálltam beszélgetni egyből nem csináltam semmit. Meg olyanokat elvártak amiket a suliban nem tanultam ők meg elkezdik hogy hülye vagy hogy nem tudod? Nem tudom néha tényleg úgy érzem, hogy nem tettem meg mindent.

2018. jan. 6. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem beszélj a suliban a tanáraiddal, hogy helyezzenek el egy másik étterembe. Gondolom az idősebb generációhoz tartozott a szakács, ők szeretik szívatni a fiatalokat, az ő idejükben ez volt a szokás.
2018. jan. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De foglalkozzon velem. A bohóc szét akarja trollkodni az oldalt, hogy végre senki se vegye komolyan és nyomorult áldozatai megnyomják a kilépést és az ixet, de addigra engem már rég kitiltanak.
2018. jan. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz esetleg váltani? Keresd az alkalmat, addig meg tűrd el valahogy ezt. Fogd fel tanulópénznek, láthatod, hogy az életben vannak nehéz emberek akikkel néha az előrejutás érdekében kénytelen vagy együtt működni. Nem ez az első eset, lesz még. De törekedni lehet arra, hogy minél komfortosabb, jobb körülmények között dolgozzunk, éljünk, tanuljunk. Szóval fel a fejjel, ne add fel, nem tart ez sem örökké ;)
2018. jan. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális ember nem megy szakácsnak. Csakis akkor éri meg, ha nagypofájú valaki. Máskülönben ott szopatnak, ahol tudnak, legyen akár fiatal, akár idős a konyhafőnök és a többi szakács. Fél évet húztam le a szakmában, de az idegösszeroppanás szélén álltam, ott is hagytam. Szerinted miért van ekkora hiány szakácsból? Nem elég, hogy alul vannak fizetve, még össze-vissza szivatják őket. De az is hülye, aki tűri. A szakács az egyik legundorítóbb állatfaj, tisztelet a kivételnek.
2018. jan. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!