Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális? Túlreagálja?

Ez normális? Túlreagálja?

Figyelt kérdés
Unokanővérem mondta,hogy exem tiszta hülye, hagyjam őt ,mert tönkretesz stb. Én viszont adtam a fiúnak még egy esélyt, és amint ezt megtudta,ennyit írt: "Micsoda? Pedig én megmondtam,hogy ne gyere vele össze,de nem hallgattál rám :o " Azóta nem is beszélünk meg semmi. Normális,hogy így kiakad ezen ? :/ 2 hónap telt el. L
2017. aug. 8. 21:12
 1/5 A harmadik szem ***** válasza:
Meséld el az egész kapcsolatodat az exeddel, és akkor lehet rá válaszolni.
2017. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon enged sehova,sokszor belémköt hülyeségek miatt, folyton telefonozik,vannak dühkitörései,de engem nem ütne meg . Ilyenek
2017. aug. 8. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az unokanővérednek, sajnos ezt kell mondanom.

Nem az exed hülye, hanem te, hogy visszafogadtad. Tönkre fog tenni. Én is szóltam.

2017. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A harmadik szem ***** válasza:

Ha valakim lennél, akitől elvárnám, hogy adjon a szavamra, én pedig határozottan és bizonyosan állítanám, hogy később meg fogod még látni, hogy igazam volt, mert biztos, hogy igazam lesz, akkor SEM akadnék ki, mert végeredményül neked lesz rossz.

Az unokanővéred valószínűleg egy NŐ. Sajnálom, nem akarok szexistának látszódni, csupán következetességből mondom ezt, de a biológiai és kémiai okai vannak, hogy egy ilyen helyzetben miért fog egy nő kiakadni, és miért nem fog egy férfi.

Amúgy meg, ha nem akar beszélni sem veled, akkor hidd el, hogy ő csinálja rosszul (vagy ő IS).

2017. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Okos ember mäs hibäibol is tanul.. 4 növerem van... ebbol 3 ebbe a hibäba esett. Az egyik durväbban.. Szemtanuja voltam sok mindennek. Ameddig lehet ,szakits vele!!! Igy van, tönkre fog tenni , düheben talän idövel meg is fog ütni. Es soha ne hidd , hogy megvältozik. Neeem! A ver nem välik vizze... sajnälom. :((
2017. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!