Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről? Én...

Mit gondoltok erről? Én csináltam valmit rosszul? 23/L

Figyelt kérdés

Azt kell tudni rólam, hogy nagyon szeretem a természetet, az embereket, álltokat. Mindig próbálok mindenkivel kedves lenni és segíteni. Olyan szakot is válsztottam az egyetemen ahol embereknek tudok majd segíteni.

Nemrég megismerkedtem egy nagyobb magukat hippinek valló társasággal. Kívülről tény, hogy olyannak tűnnek, mint ahogy elképzelsz egy hippit. Kedvesek, mosolygósak, lazák, elfogadóak, nyitottak. Mint egy nagy család.

Nekem szimpatikus ez a gondolkodás szóval elkezdtem barátkozni velük. Eleinte nagyon kedvesek voltak, úgy éreztem befogadnak. Aztán amikor szóba jött hogy én egyetemista vagyok, ők viszont nem tanulnak semmit akkor elkezdtek egyre bunkóbbak lenni velem. ( engem nem zavar, hogy ők nem tanulnak, ezt hozzáteszem) de ők mintha haragudnának rám emiatt.. Akárhányszor találkozom velük elfordulnak tőlem, csúnyán néznek rám. Éreztetik hogy nem tartozom közéjük, pedig azt hittem, hogy pont hogy a hippik egyik fő tulajdonsága az, hogy mindenkit befogadnak/elfogadnak.

nem értem mi történhetett de nagyon rosszul esett ez az egész


2018. jan. 6. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Irigylem a problémáidat.
2018. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Kérdezd meg tőlük, hogy mi a bajuk? Az is lehet,hogy nem is veled van a bajuk vagy csak valami apróság. Kérdezd meg tőlük, hogy: Miért vagytok mostanában ilyen elfordulóak, velem van a baj vagy valami rosszat csináltam/mondtam. Remélhetőleg elmondják.
2018. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint minden csoport a hozzá hasonlatost fogadja el a legkönnyebben. Ez ideológiától független. Ez emberi vonás.
2018. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy azért lettek hippik, mert semmire se vitték az életben és inkább el vannak mint szar a gazban. Te viszont egyetemre jársz, ami nekik nem sikerült ezért irigyek. Hát az legyen a legnagyobb örömük az életben, hogy téged kiközösítenek..biztos találnál magadnak értelmes társaságot és ne szomorkodj!
2018. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress magadnak való társaságot, felesleges olyanok miatt teperni akik nem fogadnak el.
2018. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Irigység, már most többre vitted 23 évesen egyedül, mint ők együtt életük végéig fogják.


Keress más barátokat, de tényleg, tapasztalat

2018. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a többre vitted szöveget...

A diploma nem azt jelenti, hogy az adott szakot élvezett ember jó is abban, esetleg valóban művelt és intelligens.

Meg lehet, hogy valami full kamu büfészakról van szó, amivel úgysem fog majd a kérdező elhelyezkedni. Anyámmal is ez van, élvezett egy full kamu diplomát, aztán egy OKJvel most egész jól keres a környékhez képest.

2018. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már, hogy az ilyen primitív alja népség tovább lát annál a ténynél, hogy egyetem, diploma, nem tud mélyebben mérlegelni, mert fogalma sincs róla...
2018. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!