Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy gáz amit csináltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy gáz amit csináltam, de mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A párommal kapcsolatban kicsit megrendült a bizalmam pár hónapja, és megbeszéltük hogy dolgozunk ennek javításán. Van amikor jön egy női megérzés, és hülyeségeket csinálok. Pl. lement átvenni a pizzát, de a telefonját otthagyta az asztalon. Fogtam, megnéztem a híváslistát és olyan dolgokat láttam, amit nem kellett volna. Pl. az egyik exével beszélgetett előtte hajnalban, vagy egy másik állítólagos csaj haverjával éjszaka órákig beszélget telefonon rendszeresen, nekem pedig azt mondta hogy egyikkel sem tartja a kapcsolatot. A csaj haver nem is zavar, de az a bizonyos exbarátnő eléggé a bögyömben van már régóta, próbált többször is bekavarni a kapcsolatunkba. Meg is mondta, hogy őt nem vagyok hajlandó elviselni, semmilyen szinten. A barátom megígérte, hogy lekoptatja.

Ebből jó kis veszekedés lett, és megállapodtunk, hogy ha legközelebb bele szeretnék nézni, akkor szóljak, megmutat bármit, csak ne a háta mögött.

A múltkor együtt voltunk, és átküldtem facebookra a barátomnak egy cikket, néztünk egy filmet és épp témába vágott, gondoltam egyszerűbb így elolvasnia és véleményt mondani. Gyanús volt, hogy nem akarta megnézni, mert ott ültem mellette. Mondtam is, hogy na akkor most jött el az a pillanat, hogy szeretném megnézni kikkel beszélget. Az üzenetekre nem vagyok kíváncsi, csak arra hogy kikkel írogat. Teljesen megsértődött, hogy ez így nem kapcsolat, így nem lehet élni stb, és kikapcsolta a gépet. Közben a kezébe kapta a telefont, és biztos vagyok benne, hogy kitörölt egy beszélgetést, aztán odatartotta elém, hogy nézzem meg nyugodtan, és én láttam rosszul, nem törölt ki semmit...

És a legutóbb megint ottfelejtette a telefont az asztalon ameddig kiment az udvarba, megnéztem, ismét azzal a 2 csajjal voltak hívások, azzal is akivel megígérte hogy megszakít minden kapcsolatot. Amikor visszajött, mondtam neki, hogy mutassa meg, persze megint tagadott mindent, megsértődött, mondta hogy undorító a viselkedésem, mert meg akarom nézni... Akkor megmondtam hogy meg is néztem, nem érdekel mit gondol, és elegem van az egészből, hogy hazudik folyamatosan, hülyének néz, kiakadtam rendesen rajta. És ezek után azt akarja, hogy költözzek hozzá. Lenne ennek bármi értelme? Az a baj, hogy szerintem ha más valakivel lennék, annak se hinném el hogy őszinte hozzám, mindenhol csak azt látom hogy át akarnak verni. Persze végül mindig én jövök ki belőle rosszul, úgy jön le a dolog, hogy mindig minden az én hibám.

Tudom hogy gáz, hogy így 28 évesen más telefonjában turkálok, de eddig sajnos minden megérzésem bejött. Mit kellene tennem, hogy újra bízni tudjak valakiben? Helyre lehet ezt még hozni, és lehet ebből egy normális kapcsolat? Szerintetek az összeköltözés javítana vagy rontana a helyzeten? A párom szerint javítana, mert akkor látnám, hogy semmi félni valóm nincs, nem kell féltékenykednem, mert egyik csajjal sincs köztük semmi, engem szeret, velem akar élni. És tényleg sok mindent megtett azért, hogy összejöjjünk és együtt legyünk, látom hogy szeret. De akkor meg miért kell titkolózni előttem???? Vagy ez a férfiaknak a vérükben van?

Bocsi, nem ilyen hosszúra terveztem a leírást, de köszi ha elolvassátok és véleményt írtok.

28N



2015. okt. 10. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vmit sunnyog, addig ne költözz össze vele, míg ezt meg nem beszélitek
2015. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik,hogy volt alapja a megérzésednek.Gondolj csak bele,mennyire nézhet hülyének,ha most ilyen dolgokban hazudik.
2015. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én általában ellenzem a kutakodást, de szerintem igazad van. Azt is kinézném belőle, hogy összeköltözés után elkezdené a fejedhez vágni, hogy az ő házában nincsenek jogaid...
2015. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Szia. Fiu vagyok és el árulok valamit, persze ez nem biztos h a barátodra is érvényes. Egyáltalán nem vagyok féltékeny típus és nem is tudom elturni a tulzott féltékenységet. Szoval ha tudnám h kutatsz utannam akkor direkt hagynék olyan nyomokat hogy az neked kiüse a bisztositékot. A nagy része a fiuknak utálja a féltékenykedést es az utánunk való kutatást, ha tulzásba viszi a lány akkor adunk okot neki a féltékenységre. Pl az egyik barátnom hónapokon keresztül ette a fejem h bisztos megcsalom, elegem lett és elérte aszt hogy megcsaljam. Most már ott tartok h addig nem is tudok hűséges lenni mig aszt nen látom h az a valaki meg is érdemli
2015. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nálunk nem ez a helyzet. Nem csinálná feleslegesen a feszültséget, van elég belőle így is.

Alaphelyzetben nem vagyok egy kutakodós fajta.

2015. okt. 10. 19:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor keres mást az nem élet, hogy állandóan idegeskedsz.
2015. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok. Csak mi együtt is élünk. Szóval az biztos, hogy az összeköltözés összeköltözés nem javít a helyzeten. A megoldást sajna nem tudom. rábizonyítani semmit nem sikerült. De maga ez a bizonytalanság is elég lehet egy kapcsolat teljes tönkretételére.
2015. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz ha belenézel a telójába. Főleg az említett dolgok után...

Olyan nincs hogy exbarátnőt nem lehet levakarni. Aki nem akarja az nem is fogja levakarni. Kollégám kb egy 2 hónapja kettyintett félre az exbarátnőjével, már gyerek is volt az uj kapcsolatban, mégsem zavarta. Még ő háborodik fel ha meg akarod nézni a telót, ne viccelj ez nem normális. Attól hogy szeret téged a pasi és hosszútávon veled tervez, még simán csaphatja másoknak a szelet. Nem egy ilyen férfit ismerek. Kérdés hogy ez neked belefér e?


Más: az én feleségem ugyanígy bukott le. Belenéztem a telójába, és amit ott találtam amiatt muszály volt belenéznem az emailjébe, és ott nyert bizonyosságot a megcsalás. Szóval nem elítélendő ha belenézel a dolgaiba, az az elítélendő ha ő a szemedbe hazudja hogy nincs semmi okod féltékenykedni.

Tudod a megérzések álltalában nem tévednek!

2015. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Oda ne költözz, de még szakíts is vele egyértelműen hazudik és sunnyog, ennek úgyis szakítás lesz a vége hidd el sajnos tapasztalat. :( Főleg hogy elvileg kapott még egy esélyt de elszúrta azt is.
2015. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!