Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Garázs vagy raktárbérlésnél...

Garázs vagy raktárbérlésnél milyen gyakran szokta a tulaj ellenőrizni az ingatlanát?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mariskát akarunk termeszteni, hee?
2018. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott akarok lakni ideiglenesen, lenne 1 ágy és táska ruhákkal. szóval nem sok mindent vinnék oda.
2018. jan. 6. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
A bérleti szerződésben kikötöttek szerint.
2018. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi
2018. jan. 6. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg vele,mert az ilyen sumákolások mindig kiderülnek valahogy,és akkor szívás van,ha kitesz e miatt a hidegbe.

Fűtesz valamivel?

2018. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem senki nem menne bele ilyenbe az a baj :(
2018. jan. 6. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát amíg fizetsz engem nem érdekelne, hogy csak lim lomot akarsz tárolni, vagy saját magad. Gondolom úgyse szarnád össze a garázst ha egyszer ott laksz, ha kiköltözöl akkor meg úgyis kitakarítasz. Jobb egyenesnek lenni.
2018. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy elég nehezen találok olyat, ahol van konnektor és szigetelt is. Mivel nincs akkora kereslet egy garázsra, így a kínálat se akkora.
2018. jan. 6. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!